Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell megírni az újságokb...

Miért kell megírni az újságokban, interneten hogy a szép celeblánynak milyen jóképű pasija van?

Figyelt kérdés
Sok átlagos vagy csúnya kinézetű férfi és nő van,akit irritál hogy a jómódban élő csinos celeb lánynak milyen jóképű pasija van.Vagy a celeb fiúnak milyen csinos barátnője van.

2021. márc. 30. 14:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20 ha jóképű lennék akkor is sok követőm lenne ha értéktelen videókat gyártanék.Így hogy se jóképű,se vicces nem vagyok, tényleg a kutya se lenne rám kíváncsi.
2021. márc. 30. 14:55
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy az újságírók miért írnak a politikáról, a migrációról, a gazdaságról, a járvány helyzetről, az időjárásról..stb. A bulvár a média egyik ága. Minden szekciónak meg van a maga érdeklődési tábora, amit ki kell elégít.


Miért ragozod ezt túl? Jelentkezz valamelyik alul művelt tv show-ba, és mindjárt te is celeb leszel, akiről a firkászok írni fognak.

2021. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ezzel mi a baj? Hadd ne legyen kötelező foglalkozni veled. XD

2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
22 amiket felsoroltál azok engem mind érdekelnek és mindet hasznosnak,fontosnak tartom.Még külföldi híradókat és külföldi időjárás jelentést is szoktam nézni.
2021. márc. 30. 15:01
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a nem szép celebekkel?
2021. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25 nem tudom.De tudom mi van Anikóval, Palvin Barbival vagy Gelencsér Tímeával.Egy részt nem láttam az Exatlonból és a kereső mégis bedobta Gelencsér Timit:)
2021. márc. 30. 15:23
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert ilyen érzelmeket valtanak vele ki az emberekből.

Mindegy milyen, csak erős érzelmeket provokálnak ki. Ez lehet irígység, szomorúság, düh, rajongás, szeretet, imádat, meglepődés, bármi. Ha utálod a Palvin Barbit, irigy vagy rá vagy a pasijára, és ezt bármilyen formában a cikk alá kommenteled facebookon, máris nézettséget csináltál nekik. A dühítő emoji is egyfajta like jel, és jobb az 5000 dühítő, mint az 50 imádom. Vagyis nem jobb, de jövedelmezőbn.

2021. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Most épp azt csinálod,amiért megirják ezeket a cikkeket. Hogy beszéljenek róla
2021. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!