Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet leélni magányosan...

Hogyan lehet leélni magányosan egy egész életet?

Figyelt kérdés

30 év felett magányosan. Nagyon komolyan foglalkoztat ez, nagyon félek, hogy így fogom magányosan leélni az életemet. Ez igy nagyon szomorú, és egy életen át örök magány lesz, ebbe iszonyatos még belegondolni is. Ok, hogy van munkám meg hobbim. De soha nem voltak barátaim, meg soha nem volt párom. Ezzel a gondolattal, hogy magányosan fogom leélni az életemet, hogy békéljek meg?

33/NŐ



2021. ápr. 3. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha extrovertált vagy, akkor nehezen. Ha introvertált vagy, akkor könnyebben.
2021. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
25%
Fiatal vagy még :)
2021. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Úgy békélsz meg ezzel hogy ez CSAK EGY GONDOLAT. Nem a valóság. Az hogy soha nem lesz barátod egy kikövetkeztetés nem a valóság szintén DE neked igen mivel így gondolod. Ha nem a valóságnak kezelnéd a gondolataid akkor nem kéne semmit sem elfogadnod, azt igen hogy most te így gondolod de ez nem kőbevésett.
2021. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem kötelező magányosan leélni az életed. Lábadat tán csak szét tudod tenni. Sok pasinak bőven elég ennyi. Ha még főzni is tudsz, az már csak hab a tortán. Ne válogass!
2021. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ne törődj bele, hanem tegyél ellene.

Nekem a 30 volt az a határvonal amikor eldöntöttem hogy ezt nem csinálhatom örökké. Már szinte beleőrültem a magányba, nekem sem volt addig soha senkim.

Aztán elkezdtem online ismerkedni, nyitott voltam és azóta van párom. Pedig biztos voltam benne hogy nekem soha nem lesz, mert a külsőmben és a belsőmben is vannak kivetnivalók.

32N

2021. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarsz, vagy nehezen tudsz ismerkedni, vagy miért akarsz megbékélni ezzel a helyzettel? Még simán lehet párod! Nem vagy még olyan idős! F/32
2021. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
32%
Hát hidd el, hogy sokkal jobb egyedül, mint elviselni más emberek hülyeségeit, meg azon pattogni, hogy a másiknak mi a jó. Ez plusz stresszfaktor, ami nekem speciel nem hiányzik.
2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Èn írtam Neked privátban, mert az írásod alapján szimpatikusnak tüntèl, de nem írtál vissza.


Így sosem lesznek barátaid... :(

2021. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
39 éves férfi vagyok, világ életemben egyedül éltem: tudnék mesélni.
2021. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, sose felejtsétek el, hogy szeretve kell élni! Szeretni másokat, de legfőképpen saját magunkat. Akiben nincs meg a saját maga iránti teljes szeretet, annak előbb ezt kell rendbe tennie magában és csak utána nyitnia mások felé.
2021. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!