Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vegyem rá magam?

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam felakasztani magam,de nem tudtam egyenlőre megtenni. Nem tudom hogyan vegyem rá magam hogy megtegyem? Nem tudok tovább így élni hogy senkim sem maradt a világban. Nagyon egyedül vagyok. Anyám volt az utolsó hozzátartozóm de ő már jóideje elfordult tőlem aa párja és az új családja miatt. Senkire sem tudok számítani. Nincs senkim akit felhívhatnék... Hogyan vegyem rá magam hogy itthagyjam a világot? Nem akarok így élni?
2021. ápr. 7. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom ezt neked, úgyhogy ebben nem fogok tudni segíteni, de ha gondolod, beszélgessünk.
2021. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgethetünk
2021. ápr. 7. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen szinten minden mindegy az életedben, akkor inkább próbálj meg változtatni dolgokon. Keress új hobbit, látogass el helyekre, ahol még nem jártál és beszélgess, barátkozz idegenekkel. Mindenkinek kötelessége megtalálni Önmagát, nem csak a saját békéd miatt, hanem mert valamit adhatsz a világnak vele. Ne dobd el ezt az ajándékot, amit Életnek hívnak.

"Nem eshet örökké."

2021. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez sosem volt ajándék. Amióta csak élek szenvedni kellett mindig. Otthon a bántalmazás és elhanyagolás miatt az iskolában szintén a bántás és kiközösítés miatt. Társról pedig nem is álmodhatok. A nők egybehangzó véleménye hogy ócskán nézek ki
2021. ápr. 7. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem semmilyen gyógyíthatatlan betegséged vagy állandó fizikai fájdalmad nincs. Minden más kifogás. Otthoni bántalmazás, iskolai kiközösítés, ez mind a múlt. Tudom, hogy ezek mély nyomot hagytak benned, de gyengeség lenne ez miatt feladni az egész életet. Ami a külsődet illeti, ha változtatsz az életeden, állandó önsajnálat helyett szembenézel a problémáiddal és átveszed az irányítást az életed felett, akkor a kisugárzásod is megváltozik, Téged is meg fog lepni ez mennyit számít és milyen könnyen találsz majd párt. Ha már mindent próbáltál, megtapasztaltad milyen Élni és majd pár év múlva is itt akarod hagyni ezt a világot, akkor még mindig megteheted, de valószínűleg addigra már nem kell győzködni, hogy maradj.
2021. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!