Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy vegyem ra magam hogy meg...

Hogy vegyem ra magam hogy meg akarjak elni?

Figyelt kérdés
Ehagyott a párom, aki az életem volt. Barátaim, családom nincs. Hónapok óta magányosan telik minden napom. Sokszor gondolkozok azon, hogy jobb lenne nem elni. Hogy veszeljem at ezt? Valaki tud tanácsot adni? Esetleg internet barátság?
2016. dec. 21. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehetőleg próbálj meg pozitívan gondolkozni, mert az sokat segít majd. A pozitív gondolat újabb pozitív dolgot vonz az életedbe! Járj el otthonról, még ha csak sétálni is, de jobb lesz utána.
2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Igyál. A nehéz időszakon átsegít.

Utána pedig kezdd el megtanulni és elfogadni, hogy soha, senkire sem számíthatsz 100%-ig, és tanulj meg így boldog lenni.


Nem azt mondom, hogy legyél totál magányos farkas, de ne számíts senkire, ne alapozd soha másra az életed.

Ha van csaj/pasi, akkor örülés, ha nincs, akkor az is jó.

Ha van társaság kirándulni, jó, ha nincs, elmész magadban.

Ha van kivel bulizni, jó, ha nincs, elmész magadban.

Ha van kivel karácsonyozni, jó, ha nincs, akkor karácsonyozol magadban.

Ennyi.

2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Irtam ha gondolod dumalni :)
2016. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom :) (lány vagyok)
2016. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
84%
Jönnek még szebb napok! Semmi se tart örökké, a fájdalom se, csak amíg benne van az ember nem látja ezt sokszor.
2016. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nemrég szakítottam, bár én kevésbé kötődtem hozzá, megviselt. Családom szintén nincs, barátaimat is egy kezemen meg tudom számolni. Engem a céljaim éltetnek, amíg egyvalami is van még, amit elképzeltem, mennyire jó érzés lenne, de még nem teljesült be, azért megéri életben maradni. Ráadásul mindjárt újév, abba is kapaszkodhatsz, ha célokat szeretnél magadnak. (Én is szoktam. Egyébként fiú vagyok.)

2016. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: teljesen újjáépítheted az életedet, függetlenül bárkitől is. Ragadd meg a lehetőségeket! Ne legyél egyedül ilyenkor sokat, én valamilyen jó kis edzést javasolnék neked, ahol emberek között lehetsz. Hogy most ez kondi, futóklub, jóga, aerobic stb...
2016. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 Normális vagy? Ne haragudj, de hogy lehet bárkinek is azt tanácsolni, hogy igyon? Egyáltalán nem segít, sőt... azzal szokták az emberek tönkretenni az életüket általában. Lehet, hogy abban a pár részeg órában "jobb" (valójában nem, csak nem tud magáról) de garantálom, hogy jó eséllyel soha többé nem lesz nemhogy normális párkapcsolata, de emberi kapcsolata sem. Szépen lecsúszik és nem tud kimászni ha nem elég erős. A kérdés alapján pedig még nem elég erős. Ilyet kérlek soha többé ne tanácsolj senkinek. A válaszod többi részével egyébként részben egyetértek, de mindenkinek kell valaki akivel tud társalogni.


Kérdező, hány éves vagy, fiú vagy lány vagy? A kettes válasz annyiban jó, hogy tényleg tudnod kell egyedül kirándulni, kimozdulni és szórakozni. Van valami ami után érdeklődsz? Munkahelyed van? Vagy tanulsz? Az a baj, hogy túl szomorú vagy és magadba fordultál de ezen rajtad kívül senki más nem tud változtatni és segíteni sem valójában. Egyedül neked kell rájönnöd, elfogadnod azt, hogy attól, hogy vége lett a kapcsolatodnak nem dőlt össze a világ. Egyedül nagyon nehéz lehet. De mindenképp ismerkedj. Ha nincs más mód, akkor interneten! Nagyon jó tud lenni ha sikerül olyan embert kifognod akivel jól el tudsz beszélgetni. Nem könnyű ez sem. Annyi, hogy sose legyél negatív mert így nem akarnak majd veled beszélgetni. Van háziállatod vagy szereted őket? Facebookon van cicás, kutyás, nyuszis csoport meg minden amit csak akarsz. Vannak hülye emberek ott is, de vannak tényleg nagyon kedves emberek. Nyugodtan feltölthetsz képeket, megdicsérhetsz más állatokat és lehet, hogy ezáltal sikerül összebarátkozni valakivel. De ajánlok még valamilyen online (vagy nem online) játékot, ott is lehet barátkozni kortól és nemtől függetlenül. Nem a reklám helye, de én egy ideig voltam a Badoon is. Mindenképpen próbáld ki szerintem, csak tényleg ne legyél negatív! Ha nem találsz hamar olyat akivel szimpatizáltok akkor se szomorodj el. Próbálj nyitott, beszédes lenni mindenki felé aki normálisan közeledik hozzád. Nekem egyszer nem jött össze egy fiúval ezért regisztráltam erre az oldalra de tényleg csak azért, hogy terelődjenek a gondolataim és néhány hónappal megismertem a páromat akivel már több mint 3 éve együtt vagyok. Pedig tényleg nem párkeresés céljából regisztráltam. Rajta kívül összefutottam még néhány emberkével akikkel sikerült beszélgetni.

Próbálj meg akár otthon, egyedül is szórakozni. Nézz meg egy kellemes filmet, vígjátékot, hallgass sok zenét de ne szakítósat meg szerelmeset!, egyél finom kajákat, nézz vicces videókat, olvass vicceket vagy mindegy csak nevess! Ha nincs háziállatod mindenképp szerezz egyet. Ha ajánlhatok, akkor olyat amelyiknek extra szeretetre, törődésre van szüksége (úgy értem, hogy kidobták, elhagyták stb). Baromi jókat lehet rajtuk szórakozni és hatalmas szeretetet adnak. Ülj be egy cukrászdába, pizzériába és egyél meg valamit. Lazíts. Menj el koncertre ha van olyan zenekar ami számodra is elérhető. Iratkozz be valamilyen tanfolyamra ha van olyan érdeklődési köröd. Biztos van valaki akivel kicsit is szoktál beszélgetni, vele próbálj meg többet beszélgetni. A szomszédokkal mi a helyzet? Néhanapján meghívhatnátok egymást egy kávéra, teára ha olyanok. Ha nem ismered őket annyira, próbálj ismerkedni. Nyiss a világ felé! Semmiképp ne zárkózz be!

2016. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Trónok Harcából van még hátra 2 évad, a Walking Deadből is legalább ugyanennyi, és nem vagy a következő évek Star Wars filmjeire? Az Resident Evil januárban jön, az Xbox Scorpió meg valamikor jövő ősszel, én januárban teszem le az angol felső fokot,április környékén a németet, és még szeretnék a nyáron elkezdeni egy harmadikat tanulni, bő 1-1,5 év múlva pedig államvizsgázom.. látod, máris egy csomó okot adtam, amikért érdemes élni :)
2016. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nagyon jó ok a trónok harca az életre. biztos ez minden gondjára a megoldás. én a fesztiválban, külföldi nyaralásban, kollégákkal sörözésben, barátnő, barátok, síelés, hegymászás, maratonfutás, vitorlázás. ezekben látom az érdemes élni jelzőt, hogy párat említsek. a szar gépet meg dobd ki a kukába, a facebook maradjon.
2016. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!