Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan rinyálnak,hogy nincs...

Sokan rinyálnak,hogy nincs senkijük,kevés pénzük is van,nem kellenek senkinek..stb! Miért nem örülnek az életnek?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az életben az egészség! Minden csak ez után következhet. Az a lényeg,képességeidhez képest a lehető legmagasabb és legjobb sulit végezd el. Legyen hol laknod, először a szülőknél, később vagy albiban vagy hiteles lakásban vagy szerencsésebbek saját lakásban.


Légy korrekt, emelt fővel mehess az utcán.Tudj venni kaját és ki tudd fizetni a gázszámlát!

Kell ennél több?


Meg kell találni az örömöket az életben. Én pl. holnap készülök, hogy lemegyek a boltba és 2 db zsemlés szendvicset veszek, az egyik valószínű rántotthúsos lesz.


Utána lemegyek a parkba, gyorsgyaloglás..és az ott lévő gépeken nyújtó edzéseket végzek.

Van, BKK bérletem is, bármikor felszállhatok a villamosra vagy a buszra.


Holnap filózom most, hogy elmenjek-e busszak a Normafához vagy a Margitszigetre a Nyugatitól? Melyik busz megy arra?


Ebédre meg van egy nagy zacskós tésztám és palacsintasütőben ki tudom főzni.

Ezt, ezeket én már elértem az életben! Akkor miért kellene pesszimistának lennem? Sokan miért írnak negatív kérdéseket?



2021. ápr. 12. 00:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, látom burokban élsz, engedd el, mindenki hülye


#9

2021. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy jártál már a lakásodon kívül?
2021. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12#. Ha nekem szólt a kérdés, igen szoktam menni parkban vagy a boltba is.

Sőt, a Normihoz is kimegyek vagy a Margitszigetre. Nem értem, hogy mi a probléma. Érettségim megvan, van hol laknom.

2021. ápr. 12. 17:16
 14/29 A kérdező kommentje:

Sokan nem tudom miért keseregnek? De, hisz egészségesek és szabadok vagyunk.

Holnap megint elmegyek a boltba reggel és veszek 1 db tejfölt és 2 db sóskiflit! Ez már egy pozitív terv.


Régebben reggelire vettem a hentesnél sült hurkát és sült kolbászt mustárral vagy cseresznyepaprikával. Ma már nem kívánom. De, lehet a héten veszek.


Az idő is egyre jobb lesz! Az, hogy nem szól senki hozzád, itt valaki írta, de hisz ha bementek a boltba, köszöntök, meg lehet, hogy megemlíthetitek, hogy milyen jó ez a tejföl! Ez már nem beszélgetés?


Vannak macsekok is, ezek már szeretnek is!

Akkor mi a probléma?

2021. ápr. 13. 00:00
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nálad minden oké agyban? :D.

Azt tudod, hogy nem mindenkinek van pénze és munkája jelenleg, hogy ilyesmiken gondolkozzon? Főleg most a covid miatt sokaknak nincs is munkája, elfogy a maradék pénz is stb..nem minden szivárvány és életvidám kedv bár van egy olyan érzésem, hogy troll vagy vagy kattos :D..Normális ember tudja milyen szar is ez a világ..

2021. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Miért nem örülnek az életnek?

Megválaszoltad...

2021. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye tudod, hogy most járvány van és inkább célszerű OTTHON MARADNI mint mászkálni bárhol...meg sokak elvesztettek családtagokat covid miatt, valakinek betegsége van, nem mindenki szereti a macskákat, nem mindenki olyan mint te! Az idő is egyre jobb lesz--ja azt ma konkrétan szakadt az eső XDRégebben reggelire vettem a hentesnél sült hurkát és sült kolbászt mustárral vagy cseresznyepaprikával. Ma már nem kívánom. De, lehet a héten veszek.-ezt most hol szarjam le? érdekel engem más boldog egyszerű élete? nem te se fogalalkozz máséval..tuti kattos vagy vagy troll XD
2021. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma. Te beéred a tejfölös kifliddel, másoknak meg kicsit magasabbak az igényei. 😀
2021. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
32%

Utána lemegyek a parkba, gyorsgyaloglás..és az ott lévő gépeken nyújtó edzéseket végzek.


Van, BKK bérletem is, bármikor felszállhatok a villamosra vagy a buszra.


Kérdező gratulálok, hogy nem tudod felfogni, most globális járvány van és a legjobb ha mindenki otthon marad és nem császkál ide oda ha kedve tartja...Az ilyen mentalitású egyedek miatt lesz több fertőzött..

2021. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező ajánlom figyelmedbe: https://www.youtube.com/watch?v=yUGZwlLoZh0
2021. ápr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!