Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? mostmár egész...

Mit csináljak? mostmár egész nap sírhatnékom van

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább ezt a helyzetet, tudom hogy előtte is voltak nehézségek de ami most van az sokkal rosszabb. Nagyon megvisel lelkileg hogy egy éve itthon vagyok, kimaradnak a tinédzser éveim, még a barátaimmal sem találkozhatom, nemhogy az osztálytársaimmal. Vagy akár csak emberek közé mehetnék. Egyik el kellett mennem a boltba, kb fél éve nem voltam “tömegben” emberek között és elsírtam magamat. Ott sétálgattam a kenyerek között és folytak le a könnyeim. Az a baj hogy az első lezárásoknál márciusban még bírtam, de most hogy már egyhuzamban fél év így vagyok nem megy. Minden egyes helyzetben sírhatnékom lesz, próbálom elfolytani a szüleim előtt, de mostmár mindenről az jut eszembe hogy mennyire nem bírom tovább.

Mit lehet ezzel kezdeni? Tudom, foglalkam le magamat, de már nem megy. Nincs a hobbijaimhoz se kedvem. De amikor néha van, még akkor is marad egy csomó időm, ami kitöltetlen. Most sok sorozatot nézek hogy eltereljem a figyelmemet, olyan mintha másik világban élnék, velük, és ők elmehetnek a barátaikkal szórakozni, vagy akár csak az utcára maszk nélkül, de sokszor mostmár eközben is rosszul érzem magamat hogy ők ezt megtehetik.

Szóval mit csináljak hogy ne legyek ennyire szétesve?

17/l



2021. ápr. 20. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én pl ugyanúgy találkozom a rokonokkal, barátokkal...
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Miért nem mehetsz ki?Azért mert nincs suli stb.az emberek sőt a fiatalok is jönnek mennek.Gondolom vannak barátaid is velük mi van?Nekem is van két 18 éves fiam akik ugyanúgy kimennek ide-oda maszkban!Esetleg a szüleid nem engednek?Ne keseredj el nemsokára vége lesz!Jön a nyár a napsütés!Talán az is rátett a mostani állapotodra,hogy eleve a téli időszak depresszióra hajlamosít !Időnként azért ki kellene menned sétálni!Sajnos ezt az állapotot depressziónak hívják.Nem is értem a szüleid miért nem veszik észre rajtad a jeleket?Én már átestem a fiaimmal ezen 2évvel ezelőtt.Mindenképpen mondd el valakinek akár nagyszülőknek vagy a családból valakinek mit érzel!Ha nem tudják akkor nem is tudnak segíteni!
2021. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
80%
A szüleid azért vannak,hogy segítsenek és ne szégyelj előttük semmit!Meg kell tanulnod,hogy rájuk mindig számíthatsz bámi legyen is ami a szívedet nyomja!😉😉
2021. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem találkozhatsz a barátaiddal?
2021. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Én sem értem, hogy miért nem találkozol a barátaiddal, osztálytársaiddal. Legkisebb lányom nekem is 17 éves, egyrészt talál új hobbit, amit itthon tud csinálni és megosztja különböző platformokon (sminkeket csinál, lassan egész profi lesz, komolyan érdekli). Másrészt előszedte a nővére régi görkoriját és az egyik osztálytársnőjével/barátnőjével minden hétvégén eljárnak: ő korizik, a barátnő deszkázik. Közben meg még új embereket is megismernek. Ha begubózna itthon, nyilván már ő is totál depis lenne, bár mondjuk én azért nem hagynám, most is észreveszem, ha rosszabb napja van.

Próbálj tenni ellene, nyugodtan mozdulj ki, menjetek el akár sétálni barátnőkkel.


Nyilván más a helyzet, ha a szülők miatt nem mehetsz, mert nem engednek. Viszont én most szülőként erre pont azt javasolnám, hogy abszolút olyan a helyzet, ami ellen érdemes lenne kicsit lázadni ebben az esetben. Valahogy a tudomásukra kell hozni, hogy neked ez így most nagyon rossz.

2021. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Elmentek plázába azt kész, szüleiteknek nem kell tudni róla.
2021. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Van olyan, akit nem engednek ki. Engem sem.


20/L

2021. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen burokban élsz, de itt tömve vannak a parkok, az utca korodbeliekkel. Hülyülnek, bandáznak, zenét hallgatnak, szóval élik az életüket, nem igazán hatja meg őket a járvány.
2021. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miaz, hogy nem engednek ki? A fiataloknak kint kell lenni, közösségben, társaságban. Nem értem a kérdezőt se, hogy miért nem megy ki barátokkal.
2021. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Miert vagy otthon? Nem olyan veszelyes ez 😀 en minddnnap a haverokkal vagyok meg megyunk ide oda ugyanugy
2021. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!