Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amióta szakított velem a volt...

Amióta szakított velem a volt barátom nem érzem magam nőnek és emiatt többször lelkileg is rosszul vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy a férfiak nőként tekintenének rám, nem érzem, hogy bárki is vonzódna hozzám, hogy bárki számára is lehetnék kívánatos.

Csak egy tárgynak érzem magam, akihez már hónapok óta nem ért senki sem, nem ölelt át senki sem és sorolhatnám.

Lehet, hogy én vagyok elrontva vagy rosszul összerakva, de emiatt többször is rosszul érzem magam mentálisan.

Szorongok, szomorú vagyok, magányosnak érzem magam.


Mit tehetnék ez ellen?



2021. ápr. 24. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Fordulj pszichológushoz!
2021. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Én 3 éve vagyok így azzal annyi, hogy én férfi vagyok...amúgy ne izgulj ezek a dolgok elfognak múlni, nálam is elmúltak. Most már tudnék párkapcsolatot kialakítani, de nem akarok.


Szóval teljesen természetes, hogy így érzed magad, de ha van rá kedved azért ismerkedj emberekkel. Nem mindenki ágybetétnek akar használni.

2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

És a pszichologus erre mit tudna mondani?

Egy megoldás van, tudatosítani magadban, hogy egy gyökérrel találkoztál össze, aki nem érdemelt meg és keress jobbat, aki szeret majd és megbecsül. De ha így állsz hozzá, hogy neked úgysem lesz, akkor nem lesz változás.

2021. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Te attól érzed magad nőnek, hogy van valaki melletted? Vagy hogy van olyan pasi aki meg akar dugni? Te más emberekhez kötöd az önértékelésed? Ez elég tragikus. Én is javasolnám a pszichológust, mert ha eddig nem tudtál kimászni ebből a szánalmas mentalitásból akkor sajnos egyedül nem fog menni, de szakemberrel még sikerülhet.
2021. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom meg csaltad es ki rugott.Most meg itt sajnaltatod magad.
2021. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából pont fordítva történt. Ő csalt meg.

Szerintem nem hazudok azzal, ha azt mondom, hogy minden önbizalmam elvesztettem és nem érzem magam nőnek.


De igazán köszönöm mindenki "segítségét"...

2021. ápr. 24. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel visszaáll az önértékelésed, ha újra nyitsz a kapcsolatok felé. Ha megcsaltak, normális, ha így érzed magad, nem a te hibád.
2021. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Szomorú, hogy a saját önértékelésed, szerethetőséged és nőiességed más tükrében méred.
2021. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami veled történt, nehéz lehet egy ilyen csalódásból felépülni és visszaülni a körhintára, de ne add fel!

Jól mondták az előttem szólók, hogy nem attól leszel egy értékes nő, hogy van melletted valaki, hanem, hogy megállsz a magad lábán, és önmagadban is egész ember tudsz lenni.

Keress olyan elfoglaltságokat, amikben sikerélményed lehet, sportolj, próbálj ki valami kreatív hobbit. Persze, kell pár hét, hogy el tudd gyászolni a vesztséged, de ne rekedj meg magzatpózban, mert az ember él, és megy tovább. Egyszer azt mondták nekem, mikor én is egy szakításból jöttem kifelé, hogy gondoljam végig, vajon most esélyem nyílt-e a 100% boldogságra?

Végső esetben elmehetsz pszichológushoz is, szakemberhez fordulni nem szégyen. Azzal, hogy objektív kívülállótól segítséget kérsz, aki kellő empátiával, megértéssel fordul feléd, és megvan a megfelelő szaktudása, csak nyerhetsz.

2021. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Engem 1 éve csaltak meg. Tökéletesen tudom, hogy mit érzel. Nem tudom, hogy te mikor tudtad meg, hogy megcsalt, de az idő tényleg segít enyhíteni a fájdalmat. Kapartam az egész arcom, húztam a hajamat, dühkitöréseim voltak és ne is írjak többet, viszont már nevetek az egész eseten. Vagyis azon, ahogyan megcsalt és a nevetséges kifogása miatt.

Mostanában az a bajom, hogy ezentúl nehezebben fogok megbízni másban, bár jobban belegondolva inkább erény elővigyázatosnak lenni. Lassacskán, de kezdem érezni és elhinni azt, hogy igenis megérdemlek egy jól működő kapcsolatot. Különösen azért, mert igyekszem a legkevésbé ártani másoknak, viszont annál is több örömöt nyújtani nekik.

Szerintem végezz önismeretet. Én nagyon-nagyon sokat beszéltem önmagamhoz ezalatt az egy év alatt. Kb, mintha pszichológus lettem volna önmagamnak. Biztosan segíteni fog.

2021. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!