Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok,fiúk ez most hogy van...

Lányok,fiúk ez most hogy van pontosan?

Figyelt kérdés

Csomó helyen azt olvasóm,hogy a kinézet annyira nem számít a csajozásba,más dolgok sokkal fontosabbak.De máshol meg azt,hogy -igen is fontos..

Most melyik igaz?


Azt tudom a szépség szubjektív dolog és mindenkinek más tetszik. Én utóbbinál úgy gondoltam,hogy tökéletesnek kell lenni kívülről és az élet többi területen is,helyet kell alni (amit végső soron még el is fogadok).


Nekem pl nem fontos az,hogy szép legyen az arca,elég ha nem zsíros,annyira nem pattanásos és nem mitesszeres.sokkal fontosabb a hajának a minőség és milyen ruhákat hord.Legyen egészséges és ez látszódjon meg ez az alakján is ☝️. Ehhez társuljon Meg egy pózit szemilyéseg ami mellet kibontakozhatok és magamat adhatom nem túl nagy igény

Szerintem természetes.Meg pedig azért gondolom így mert én is ugyan ezt tudom nyújtani a lánynak aki tetszik. Mert én is igényes vagyok és egészségesen élek (megpróbálom legalábbis a maximumot

kihozni 😅) járok edzeni,nem vagyok,elhízva se☺


Én nem szeretnék általánosítani,de én nagyon sok helyen ezt olvastam..elejinte nem hittem el de ha már ennyien írjak..🤷🏻‍♂️



Kicsit most össze vagyok zavarodva..



2021. máj. 4. 01:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

#10:

A kérdező valami éretlen tinikislány lehet, azok tolják ezt a rengeteg vihori meg heheri emojit.

2021. máj. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam volna ,hogy az emjikba kötök bele 😅
2021. máj. 4. 08:11
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene álompasinak lenni? Vannak olyan nők, akiknek magasak az igényei, elvárásai, és fordítva, biznyos férfiak is álomnőkre vágynak. De ez csak általánosítás. Az, hogy a social media mit tol, az nem valós igényeken alapszik. Az más kérdés, hogy sok fiatalra hatással lesz és hosszabb-rövidebb időre elhiszik, hogy tökéletesnek kell lenni és olyan párra is kell vágyni.

De az értelmes, érett emberek ezt kinövik. Ha valaki azt érezteti veled, hogy nem vagy elég jó, mikor te teszel magadért..az ilyet hagyni is kell. L

2021. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én ebben a hittben voltam..de erről az oldalról kb mindig ezt olvasom meg más facebookos csajozos oldról,azt hinné az ember,hogy kep némi motivációt e helyet 40es férfiak sirató gyülekezet..🙄

Na d m1 is ezzel nem akartam senkit se meg bánatani!!

És ha már ennyit olvasom akkor érthető mondon így gondolom,hogy a lányoknak egy pénzes pali kell

2021. máj. 4. 09:25
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazad van. :) Itt tényleg ilyeneket is írnak, de attól nem ez a valóság. Senki se mondta, hogy ide érett személyiségek kommentelnek. Valóban sok csalódott pali elkezdi hibáztatni a nőket, a sikeres palikat, a világot, kiírják magukból a frusztrációt. Néha nők is írogatnak hasonlókat. Egészségükre!
2021. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen oldakatat mellőznöm kéne a sok negativitas véget
2021. máj. 4. 12:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát körülbelül. Vagy csak olyan témákat nézegetni, amik nincsenek rád nagy hatással. :D
2021. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akinézet egyáltalán nem számít. Ha én egy fénylabda lennék és odalebegnék ismerkedni valakihez, a személyiségem alapján fogok neki tetszeni. A test meg a személyiség kiterjesztése. Egész életedben sugárzod a hangulatodat, amit a test felvesz.

Egy személyiséggel fogsz összejönni, nem egy testtel.

2021. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én szeretnék fénylabda lenni. :D
2021. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#2 Pár nap híján 23/F, tartom magamat ahhoz, amit írtam kiegészítve azzal, hogy a kapcsolat időtartamában egyéb tényezők is közre játszanak. Én úgy gondolom bőven elég, ha fejlődni, alkalmazkodni akaró és képes mindkét fél, illetve tudniuk kell elkötelezni egymás mellett magukat. Ennyi kellhet még.
2021. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!