Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Faluban hova lehet menni egyedül?

Faluban hova lehet menni egyedül?

Figyelt kérdés
Kell a mozgás
2021. máj. 10. 15:37
1 2
 11/17 L.. István ***** válasza:
100%
Én fogok egy kukkert és mászkálok a környéken erdőn-mezőn.
2021. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan a családdal, de szoktunk sétálgatni a faluban. Nem olyan kicsi falu, nehéz lenne körbejárni. :D

Vannak kedvenc utcáink, azokat szoktuk célul kitűzni, hogy arra biztos megyünk. Aztán hazafelé mikor merre fordulunk. Egy éve költöztünk ide, vannak még ismeretlen utcák. Van 3 bolt a faluban, hogy ne céltalanul bolyongjunk, be szoktunk nézni a boltba, veszünk vmi apróságot.

Múltkor egyedül mentem be a faluba, palántát venni. Hazafelé össze-vissza sétáltam, végül 4 km séta lett. :D

Nagyon jól esett.

Én annak is örülök, ha jut idő sétálgatásra, az, hogy van-e célja, mindegy is. Itt van mező meg minden körben. Meg biciklizni szoktunk.

2021. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

turistautakon távot, célt, stb.

ha írsz privátban, segítek ilyen utakat kitalálni

2021. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg a falu ÖNKORMÁNYZATÁNAK a honlapját és kérdezd meg, hogy milyen munkalehetőségeket ajánlanak. Akármilyen vállalkozást kitalálhatsz - legyen az társkereső iroda, mondjuk.


Céltalanul hogyan lehet éldegélni egy faluban? Miből vásárolsz élelmet magadnak, miből ruházkodsz, ha nem dolgozol? Szomszéddal beszélgetni egy kicsit? Milyen viszonyban vagy a szomszédaiddal?

2021. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 nem beszélek senkivel, és még nem vagyok 18 hogy dolgozzak
2021. máj. 11. 13:30
 16/17 anonim ***** válasza:

5


lepontozzátok, pedig nem mond butaságot, vannak még ehhez hasonló appok


De pl lehet csinálni geocaching-ot, nézz utána kérdező.

2021. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Eszembe juttot a geocachingot nézve egy szerintem jó ötlett :D
2021. máj. 12. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!