Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmennél egyedül utazni a...

Elmennél egyedül utazni a világon bárhova?

Figyelt kérdés
Sok ember inspirál akik teljesen egyedül utaznak külföldre és becsülöm őket amiért ilyen bátrak. Nőként is megéri ebbe belevágni? Jelenleg nincs senkim akivel utazhatnék, de ezelőtt az utazásnak éltem és hiányzik.
2021. máj. 11. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Európában kb. bárhova, igen.

De sok más országba is.


Veszélyesebb helyeket azért meggondolnék...

2021. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Többször tettem így, bár barátokkal jobban szeretek utazni.

Ha hiányzik, akkor próbáld meg, de nyilván biztonságosabb helyen.

2021. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ebben a bátor dolog :D Szerintem marha jó dolog egyedül utazni, nem kell senkihez sem alkalmazkodni, a saját tempómban töltődhetek fel. Barátokkal is jó, párral is jó, de mindegyik teljesen más élmény és szerintem egyedül is legalább olyan jó, mint társaságban. Mi tart vissza? Európa szinte mindenhol elég biztonságos, nem kell messzire menned, ha erre vágysz kezdd kis lépésekben.
2021. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bárhova azért nem. Pl Szomáliába meg Afrika elmaradottabb részeire/országaiba semmiképpen, de oda még másokkal se. De Európán belül mernék egyedül is utazgatni.
2021. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Utazni csakis a pároddal jó, már ha van.
2021. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

En ehhez szorongos vagyok. Viszont eletem nagy elmenye, hogy pl Isztambult, Parizst es meg tobb varost egyedul fedeztem fel, mig a parom dolgozott. Magaval vitt es igy egyedul is voltam, meg nem is. Tobb napig egyedul, okostelefon elott, terkeppel indultam.

Nekem oriasi elmeny volt, foleg, hogy irtozom a tomegtol, es Isztambul egy orulet ilyen szempontbol. Van valami on-felfedezes az egyedul utazasban.

2021. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, pont ezt tervezem.
2021. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiskoromban elgondoltam sokszor, hogy kerékpárral elmegyek egyszer világot látni. Azóta benőtt a fejem lágya, és rájöttem, hogy ez kivitelezhetetlen, mert van egy alapbetegségem, ami hátráltat.
2021. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló gondolataim vannak, mint Neked is, nagyon hiányzik az utazás, de jelenleg én is egyedül vagyok, azonban úgy érzem, hogy egyben ez egy nagyon izgalmas kihívás lehet, és teljesen más élmény, mint társasággal, mert végig azt csinálhatod és úgy, amit csak szeretnél. Hova utaznál egyébként a legszívesebben? :)

25F

2021. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem mennék el, mert utálok utazni meg úton lenni. Inkább elülök a seggemen.
2021. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!