Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedül vagyok és nincs...

Ha egyedül vagyok és nincs kivel elmennem kocsmába érdemes egyedül elmenni és ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
Na meg ott hogyan ismerkedjek?
2016. szept. 20. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már mint rendes kocsmába? Hát őszintén nem tudom. Inkább koncertekre menj nekem ott már sikerült. Igaz engem szólítottak le. Illetve interneten is lehet próbálkozni. Nekem már kétszer bejött.
2016. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

A cold approach csak akkor működik ha húsz év körüli vagy és helyes.


Másképp próbálkozhatsz tízezernél is, de semmit nem érsz el.


[link]

2016. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jófej arcokkal szeretnél ismerkedni, akkor a Humbák Művek a te helyed. ;]
2016. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egerben valahol esetleg?Azért mondtam a kocsmát mert inni is akarok meg ismerkedni is olyanokkal akikkel néha találkozok a kocsmában.Amúgy lány vagyok.
2016. szept. 21. 09:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Na és huszonéves.
2016. szept. 21. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Koncerteken is lehet inni. Amúgy attól függ, hogy milyen fajta zenét szeretsz.
2016. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és bizony nem egyszer mentem egyedül kocsmába és nagyon nagyon sok embert megismertem így.Pedig nem vagyok egy nagydumás,extrovertált személyiség. Azt írod vidéki vagy, én ott jártam anno..ott szerintem könnyebb így ismerkedni:)
2016. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem. Én is gondolkodtam a kocsmán csak nem volt bátorságom egyedül elindulni. De sok sikert neked! (: 21/L
2016. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De most komolyan. Mi történhet,amiért nem mertek lemenni?:) Lementek,odaültök a pulthoz,kértek valamit. Ha csajok vagytok, 5percen belül tuti beszél hozzátok már valaki:) Mondhatod azt,hogy várod egy barátnődet, majd 1óra múlva azt,hogy sajna nem jön a barátnőd:) Ha meg esetleg senki nem szól hozzátok,hát hazamentek:)

Egyszer,én is egyedül mentem le,később odajött hozzám egy srác,és mondta,hogy üljek oda az asztaltársaságukhoz.Abból a társaságból az egyik személy (nem az aki leszólított) máig az egyik legjobb barátom.

2016. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, annyi a dolgod, hogy ott legyél, és lesz aki meg akar majd ismerkedni veled.
2016. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!