Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van visszatérő, érdekes, fura...

Van visszatérő, érdekes, fura gondolatod?

Figyelt kérdés

Az enyém:

Igazából az adott pillanatban teremtődtünk, de ezt nem tudjuk, mert olyan emlékekkel jöttünk létre, hogy azt hisszük, hogy éltünk eddig is. Szóval az összes emléked, érzésed csak beléd lett táplálva.


Egy időben gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha nem lenne semmi, de akkor nem tudnék semmire gondolni...ebből tudtam egy olyan gondolatmenetet csinálni, hogy pár másodpercre, mintha kikapcsolt volna az agyam, mert semmi se volt.


Szintén régebbi gondolat, elsősorban akkor jött elő, ha éppen veszekedtem anyummal. Mi van, ha az anyák hallják a gyerekeik gondolatát, de van egy megállapodás, hogy erről a gyerekek nem tudhatnak. Amikor valaki gyereket vállal, akkor mondják el az anyának. A szülők nem árulhatják el magukat, úgy kell tenniük, mintha nem hallanák, hogy milyen szépeket gondol néha róluk a gyerekük.


2021. máj. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura gondolatom van, hanem hiten alapulo meggyozodesem a letezesunk kapcsan (es nincs koze semmilyen vallashoz).
2021. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól még lehet fura gondolat. :D
2021. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegulis mas szamara lehet fura lenne. Nekem teljesen normalis :)
2021. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem a női lábakat, és ezzel kapcsolatos gondolatok.
2021. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak.
2021. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El szoktam gondolkozni, mi lenne, ha csak élné kényelmesen mindenki az élett, jólétben, rohangászás, kötelességek nélkül. Kellemes érzés belegondolni.


Amúgy nem hallják a szülők a gyerekük gondolatait, de empatikusabbak elég jól "megérzik".

2021. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőn én is szoktam agyalni. Kicsit tovább is szoktam menni. Mi van ha nem csak múlt, hanem jövő sincs? Hanem csak áll az idő, mi meg itt vagyunk, és azt hisszük, hogy történik valami, de nem, mert csak úgy lettünk ideteremtve, hogy belénk rakták ezt a gondolatot. Vagy ez már hülyeség? De ha elképzelhető, hogy múlt nincs, akkor annak is elképzelhetőnek kell lennie, hogy jövő sincs.
2021. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!