Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a bajom ha 24 éves...

Mi lehet a bajom ha 24 éves létemre nem volt még kapcsolatom? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna hogy itt fogok tartani, mert igaz hogy későn érő vagyok ebben a dologban, de ennyire... Aki ennyi idősen nem tudott összehozni egy kapcsolatot sem azzal baj van?

Már nagyon rossz egyedül lenni, nem vagyok közvetlen személyiség, ez lehet a legnagyobb baj, de már nagyon vágynék barátnőre.


2021. máj. 24. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt érzem, mondjuk én 3-4 évvel fiatalabb vagyok, de már én is kerülgetem a témát 17 éves korom óta. Az elmúlt 3 évben 6 lánnyal randiztam (valakivel többször is), de egyikkel se jutottam el az első csókig. Hozzáfűzném, hogy ebben úgymond én vagyok a hibás, mert egyik lánnyal se éreztem úgy, hogy tudnék hosszútávon tervezni. De lehet, hogy lejjebb kéne adnom és egyszerűen csak el kéne valakivel vesztenem érzéketlenül? Fene se tudja...
2021. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem vagy lekésve semmiről.

Én nekem is 25 éves koromra lett először barátnőm.

Most 36 vagyok, és 34 voltam, amikor megházasodtam, a feleségemet 33 évesen ismertem meg.

2021. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj fel Tinderre vagy Badoora, ha ez zavar, vagy menj el nyáron koncertre, bárhova(oltási igazolvánnyal nyilván 😗😗😗😗😗😗)
2021. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Majd lesz nyugi!
2021. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Csajozas nem egy elmeleti tudomany, azt folyamatosan csinalni kell ... es meg akkor sem biztos, hogy hamar megtalalod majd az eleted parjat.


Ha nem csajozol, ha nem probalkozol akkor ne csodalkozz ... nem fog oledbe hullani egy lany magatol es a neten sem fogsz normalis kapcsolatot talalni.

2021. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%

Szerintem az a bajod hogy a tökéletest keresed elsőre, és nem használod ki az élettől adandó alkalmat. Akárcsak az első válaszoló. Pár alkalmi találkozásból, ami ráadásul egy megjátszott valami (a "randi", sose voltam randi hívő szerintem az egész egy erőltett hülyeség, ahol mindenki a legjobb képét akarja vágni, hogy lenyűgözze a másikat, egyszóval nem magát adja).

Azt tanácsolom hogy próbálj lejjebb adni, közvetlenebb lenni, és először barátként gondolni egy lányra, úgy hogy eszedbe se jusson hogy megakarod dönteni, és így nem lesz benned a stressz hogy megfelelj, merthát csak barátkozni akarsz. Aztán idővel kiismeritek egymást, érzed hogy érdemes e komolyabban folytatni, avagy sem.

2021. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem meg még randim sem volt, nem kellek senkinek. Csókról, vagy többről meg álmodni sem merek.


21F

2021. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saját példámból merítve: zárkózottság, bizonytalanság, pánikbetegség. Ezek közül bármi, vagy akár bármi más. Ugyanitt tartok én is sajnos.

(23f)

2021. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 43 vagyok es soha semmi nem volt


De már leszarom

2021. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!