Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki SZÁNDÉKOSAN...

Van itt olyan, aki SZÁNDÉKOSAN, ÖRÖMMEL választotta az elszigetelt életmódot?

Figyelt kérdés

Aki úgy érzi, fontosabb önmaga fejlesztése egyedül, vagy a karrierjének az építése. Nem szorul a szexualitás megélésére, vagy csak megtanulta kezelni ezeket az ösztöneit. Nem keres párt maga mellé, nincs szüksége rá. És a legfontosabb, hogy jól érzi magát.


Aki ilyen, az írna magáról, hogy éli ezeket meg? Hogy mivel foglalkozik, miért csinálja? Mióta csinálja, és szokott e vágyódni párkapcsolatra, és ha igen, akkor mit tesz? És miért választotta ezt az utat?

Köszönöm a válaszokat, privátban is lehet írni.



2021. máj. 30. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívan nem keresek párt, mert a tanulmányaimra koncentrálok. Az egyéjszakás meg nem fér bele sem az értékrendembe, se nem az értelmét nem látom. A média nagyon kívánja eladni a szexet mint "létszükségletet" (nem az). Ha nincs kivel, akkor minek nekiesni az első tűrhető kinézetűnek mint valami párosodó kanos állat?
2021. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek. A szex több, mint amilyennek beállítják, illetve a szexnélküliségből fakadó szexuális energiát is fel lehet használni önfejlesztésre. Én inkább ezt pártolom, de ha van egy partner, akivel magas szintű, spirituális szexualitást tudsz megélni, az a legjobb.
2021. máj. 30. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a spirituális fejlődésem érdekében vélasztottam az egyedüllétet,a pozitív értelemben vett befelé fordulást. Pozitív érzéssel tölt el hogy az időmet magamba vetem,és motivál a fejlődés és a kitűzött cél.

Gyönyörű az úttalan rengeteg,

ujjong lelkem a parton egyedül;

egy társaság van, hol nem szenvedek:

a mély tenger, hol az ár hegedül.

Embert meg nem vetek,

de a természethez vagyok hű.


Nem gondolom egyébként hogy az egyoldalú egyedüllét véglete a megoldás,az élet megéléséhez a társaság is kell. Aranyközépút.

2021. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem örömmel döntöttem így, de sokkal nagyobb szenvedés az emberek butaságait elviselnem, meghunyászkodnom, mint egyedül lennem. Egyik sem jó, de sokkal kényelmesebb, nyugalmasabb, ha egymagam lehetek. Ezért tartok kutyát, őt csodálni tudom. :)
2021. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!