Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szándékosan beszélgessek az...

Szándékosan beszélgessek az iskolában?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki szimpatikus lett nekem. Jelenleg szabadon válaszott ülésrend van, ő az egyik barátnője mellett ül, én pedig a legjobb haverom mellett.


Mivel a múlt órán elég fegyelmetlen volt az osztály, az ofő azt mondta, ha mégegyszer előfordul ilyen, akkor új ülésrendet kreál. Nos, elmondta, hogy ha ez meg fog történni, akkor ilyen esetben én helyet cserélnék az említett lány szomszédjával. Magyarul én ülnék mellé.

Gondoltam, a csajjal való beszélgetés megnyitása remekül kezdődhetne, és rendkívül sokat segítene, ha már egymás mellett is ülünk. Ehhez viszont el kell érnem azt, hogy a következő órán is rendetlennek találja az osztályt az ofő.


Mit szóltok ehhez az "ötlethez"? :)



2021. máj. 13. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Szerintem okos húzás lenne.
Ez egy baromság.
Nem rossz ötlet, valószínűleg így könnyebben tudnál beszélgetésbe elegyedni vele.
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy a tanárok jellemzően nem tartják be az ilyen fenyegetőzéseket. Simán elfelejtik a jövő órára. Simán csak mérges lenne rád, hogy beszélgetsz.
2021. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Csak aztán nehogy a végén a haverod kerüljön mellé.. Simán elsülhet úgy is.
2021. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jófej az ofő, avasd be. Hátha segít.:-)
2021. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
A 3 mas ötlete tettszik
2021. jún. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!