Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiányzik a beszélgető társam,...

Hiányzik a beszélgető társam, hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Letiltottak discordról mert benne voltam egy szerverbe amit megtámadtak a román nácik, tele spamelték videókkal amiket bannolt a discord. Volt egy csevegőpajtim akivel csak discordon beszélgettünk , minden nap. Már 4 napja nem tudom elérni mert nem emlékszem a neve utáni számokra, azt gondolhatja ráuntam, pedig nem. Feladom a keresést, nem volt közös szerverünk mert azt régen törőlték. És most csak vagyok, azzal kelek, hogy megvannak a számok és kereshetem, de sosincs találat. :(

Hogyan tehetném végleg túl ezen magam? Végre volt egy arc aki tökre ugyan olyan volt mint én.



2021. máj. 31. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki nem értené, a discord kollektíven büntet, tehát mindegy, hogy elkövettél e valamit vagy sem ha benne voltál a szerverbe akkor ennyi volt, nem is foglalkozik veled a support.
2021. máj. 31. 01:04
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Román nácik? jó ég. Az érdeklődésetek alapján nem tudod megtalálni máshol? vagy írj be helyekre valami infót, ami alapján csak ő tud azonosítani.
2021. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy milyen jókat beszélgetettek és mekkora élmény volt, a szépre emlékezz :) Illetve nem tudom, de ha dicordról letiltanak, akkor soha többet nem lehet fiókod? Ha esetleg csinálhatsz új fiókot, akkor egy olyan szerverbe kéne belépned, amiről egyszer volt közös témátok, és oda kitenni egy kérdést, hogy őt keresed?
2021. máj. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Román nácik azok akik bozgoroznak meg magyarok legyilkolására buzdítanak, ha azt írom komcsik akkor innen is tiltanak mert lényegében a román nacionalizmus sosem létezett , nem is modthatók sovinisztának mert ahhoz kellene nemzeti identitás és lopott földről lopott nyelvről nem lehet koppintani sem nemzetszoci sem pedig soviniszta ideológiát. AUR is csak a választások előtt két héttel kapott hangot, olyan, hogy román szélsőjobb nem létezett, csak szimplán magyargyülölők. De gondoltam a nácit megértik mert ugye a manapság egy náciról az jön le, hogy gátlástalan, nem tiszteli a törvényt és, hogy agresszív. Ezért írtam ezt..


Nincs semmi ilyen szerver, ha lenne én lennék a legboldogabb. VK volt fönn azt mondta, de álnéven.

2021. máj. 31. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
LOL
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!