Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velem ha szüleim sem...

Mi lesz velem ha szüleim sem lesznek?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok, de párkapcsolatban nem nagyon tudok gondolkodni, mert erőssen csökkent a libidóm, valamint nem tudok senkivel együtt élni huzamosabb ideig.

Legjobb barátom pedig sikertelen volt a nőknél így mindig együtt nyaraltunk, sokat együtt voltunk, most becsajozott és sajnos nyilván már eltávolodtunk így egyre jobban kezdek egyedüli lenni, barátok nincsenek, szüleim vannak még de ha ők sem lehet teljes magány vár rám. Hogy lehet ezt feldolgozni?


2021. jún. 5. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvan a lehetőség új emberekkel ismerkedni, társaságokba menni, kipróbálni magad új dolgokban. Félelmetes az elején, de meglátod majd hogy amúgy nem az, csak próbálkozni kell és nyitni mások felé.
2021. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizony, ez már az én fejemben is megfordult, csak én még idősebb vagyok Nálad, 43/F és egyke vagyok.

Amíg a középsulit és az egyetemet végeztem, addig nem laktam itthon,kolis voltam, így helyben nincsenek barátaim, akik az évfolyamtársaim voltak, azoktól pedig nagyon messze lakom, személyesen szinte már nem tudunk találkozni, no meg jó részük már családos.

Amikor vége lett az egyetemnek, tudtam, hogy a magány fog következni, még ma is emlékszem a napra, milyen rossz volt kiköltözni a kollégiumból és elköszönni mindenkitől. Néhányukkal interneten/telefonon időnként beszélek, persze ez már nem olyan, mint mikor személyesen nap mint nap találkoztunk.

Én abban bízom, hogy egyszer sikerül egy olyan munkát találnom, ahol jó lesz a társaság, és lesz lehetőségem ismerkedni. Jelenleg azonban nincs, itthon dolgozgatok és alkalmiak vannak csak, meg hétvégente templomokban orgonálok, de fiatalak alig járnak, így az ismerkedés ott is kilőve.

Néha vannak nekem is mélypontjaim, ilyenkor munkával, netezéssel vagy kerékpározással foglalom le magam, persze tudom belül, ez csak egyfajta tüneti kezelés, de bízom abban, hogy ez ideiglenes állapot.

2021. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Bringázni pl. mehetnél másokkal, akár csoportosan, vagy kirándulni, túrázni, bármi. Jó pár csoport vagy fórum van a neten, ahol lehet társakat keresni tevékenységekhez, hobbikhoz.
2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!