Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már a valóságban nem...

Ha már a valóságban nem sikerül elveszítenem a szüzességem,miért nem sikerül legalább álmomban?

Figyelt kérdés
Hofi mesélt még régen az egyik műsorában egy történetet egy nyugdíjasról.Nyugdíjas álmában kiveszi a töltött káposztát a hűtőből hogy megmelegítse.Ahogy gyújtaná meg a gázt kiesik az utolsó szál gyufa a kezéből.Nagy nehezen lehajol érte hogy felvegye,de ahogy állna föl beveri a fejét az asztal sarkába.A nyugdíjas felriad:A francba,inkább ettem meg volna hidegen!Én hasonlóan jártam a múlt éjjel.Azt álmodtam hogy szeretkezek egy csinos nővel,már csókolóztunk,vetkőztettük egymást amikor hirtelen felébredtem.Miért nem sikerül legalább álmomban?

2021. jún. 7. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
izgultál az első alkalom miatt
2021. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem fogok még álmodni ilyet hátha másodszorra már összejön.
2021. jún. 7. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne görcsölj rá. A "szüzesség" mint olyan, vsak egy állapot ennyi. Ugyanúgy ahogy van aki még sosem evett mangót. Majd fog.
2021. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Tanulj meg tudatosan álmodni! Én nekem egy darabig ment, csak időközben elhanyagoltam a dolgot..



Sok érdekes dolgot csináltam álmomban, na meg nagyon sok kísérletet. :D :D


PL.: egyik ilyen kísérletben álmomban észrevettem hogy nálam van a telefon, több se kellett, megnyitottam a youtube-ot (nagy nehezen)

és elindítottam egy zene klippet, és az volt az érdekes tök kidolgozottan ment a klipp (amit előtte soha életemben nem láttam sehol, plusz a zene is tök jó volt, valamennyire még emlékszem a refrén dallamára. És elvileg ezt sem hallottam korábban sehol..


Vagyis az agyam a semmiből összerakott egy zenés klippet álmomban, csak mert én azt akartam :D

2021. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is összerakott az agyam egy jó kis szexet csak aztán meg is szakította:D
2021. jún. 7. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg nem tudja még az agyad, hogy milyen is egy igazi nővel együtt lenni, emiatt felébredtél. Egyetemista koromban sokszor álmodtam, hogy zuhanok / üldöznek, de mindig felkeltem, mielőtt meghaltam volna. Gondolom azért, mert nem tudott az agyam megfelelő érzést párosítani hozzá :)
2021. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Üldözés,zuhanás közben nem bánom ha felébredek,de szex közben jó lenne ha nem ébresztene föl az agyam csak a végén:)
2021. jún. 7. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

#4

De király :D

2021. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enus mindig almomba szexelek
2021. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En harminc evesen vesztettem el, de almomban nagyokat kefeltem. Lanykent. Es tenyleg azt ereztem, amilyen erzes, csak csucs nem volt.
2021. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!