Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már a valóságban nem...

Ha már a valóságban nem sikerül elveszítenem a szüzességem,miért nem sikerül legalább álmomban?

Figyelt kérdés
Hofi mesélt még régen az egyik műsorában egy történetet egy nyugdíjasról.Nyugdíjas álmában kiveszi a töltött káposztát a hűtőből hogy megmelegítse.Ahogy gyújtaná meg a gázt kiesik az utolsó szál gyufa a kezéből.Nagy nehezen lehajol érte hogy felvegye,de ahogy állna föl beveri a fejét az asztal sarkába.A nyugdíjas felriad:A francba,inkább ettem meg volna hidegen!Én hasonlóan jártam a múlt éjjel.Azt álmodtam hogy szeretkezek egy csinos nővel,már csókolóztunk,vetkőztettük egymást amikor hirtelen felébredtem.Miért nem sikerül legalább álmomban?

2021. jún. 7. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2021. jún. 29. 12:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!