Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogyan viseli, hogy senkine...

Ki hogyan viseli, hogy senkinek sem ő a legfontosabb? Bővebben kifejtem!?

Figyelt kérdés
Élő példa vagyok. Anyumnak a pasija a fontosabb, apámnak az anyja, aztán az új barátnője. Nekem nincs egy igaz barátom sem, aki megértene engem és szeretne... A családom többi tagjának sem vagyok igazán fontos, és borzasztó ez a magány érzése. Még ha unokatesómék elhívnak valahova bulizni, akkor is a tömegben borzasztóan egyedül érzem magam, és ha üvöltenék azt sem venné észre senki... Barátom nincs. 21L
2021. jún. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nehezen. Egyedül nincs sok kedvem programokhoz sem.

F

2021. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szarul
2021. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Rossz erzes.


Amikor felno az ember es rajon arra, hogy nincsenek igazi baratai, kapcsolatai sem ugy alakulnak/alakultak ahogy azt az almok sugtak meg ahoy az illeto akarta, rajon az ember hogy a legtobben kihasznalnak mind baratilag mint kapcsolatilag, meg a sok nem viszonzott bizalom, odaadas, meg az, hogy kb. a vilagon mindenki egy ideig foglalkozik veled, de az a kb. is alig, es a vegen mindenki le fog szarni.


Ezekbe jobb ha nem gondol bele az ember soha, szerintem.


Csak az a baj ugye, hogy gyerekkorban kb minden gyerek arra van tanitva, hogy ok a legfontosabbak a csaladban.

2021. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy autonom vagyok.
2021. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több embernek is vagyok a legfontosabb, de kit érdekel. Ez csak egy viszonyulási tényező.
2021. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!