Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki csalódott a legfontosabb...

Aki csalódott a legfontosabb szeretteiben és úgyérzi, hogy nincsvele senki, az mit tegyen?

Figyelt kérdés
Egyre többet és jobban csalódok a családomban és úgyérzem egyre magányosabb leszek. Ugyan még csak 15 vagyok és még sokminden elöttem van,de a hozzátartozóimat nemtudom megváltoztatni.Egyszerűen gyűlölök itthon lenni,legszívesebben úgy eltünnék,hogy sose találnának meg. Még 3 év és szabad leszek,de addig mégis mit csináljak? Teljesen beleőrülök ebbe a létformába!
2014. szept. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, majd elmúlnak ezek az érzések.
2014. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1, és mikor vagy hogyan? Én 4 éve várom hogy elmúljanak ugyanezek az érzések, de egyelőre csak erősödnek.
2014. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem kamaszkori baj,ez az élet minden területén előfordulhat és én már amióta felfogtam a rossz család fogalmát,azóta érzem magam velük rosszul! Ez nem fog elmúlni :(
2014. szept. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!