Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha közel 30 évesen tönkre van...

Ha közel 30 évesen tönkre van menve az életem és nem volt még soha párkapcsolatom, mire számíthatok a jövőben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 09:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
48%

Mi vagyunk tapintatlanok és rosszindulatúak, mert leírjuk a véleményünket, te pedig hiperérzékeny és rinyálós vagy. Minek írsz ki egyáltalán kérdést, ha nem fogadod el a neked nem tetszőeket, amik esetleg nem buksisimogatásról szólnak. Eleve a kérdés, amit feltettél, olyan, mintha minket, válaszolókat jósoknak néznél, hogy mi majd megmondjuk neked a tutit, hogy mi vár rád ezek után, és ránk testálod a felelősséget.


Remélem azért eljutottál arra az agyi szintre, ha eddig nem volt kapcsolatod, annak oka van, amiről te is tehetsz és az eddigi stratégiád nem jó, amin jó lenne változtatni. Vagy ez sincs meg?

2021. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, én inkább pszichológussal való beszélgetést javasolnék, ő meghallgatna türelemmel és nem burkolná támadásba a tanácsát, mint itt sokan, javaslatot is tenne. 😀 Továbbra sem értem, miért gondolják egyesek, hogy izomból, indulatosan odavágni akármilyen tanácsot vagy kritikát egy lelkileg sérülékeny embernek miért jó.
2021. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
48%

#32

A pszichológus se fog tudni egy olyan emberen segíteni, aki nem ismeri el a hibáit, mindenki a hibás rajta kívül, állandóan hárítja a felelősséget és nem akar változni.

El kell fogadni, hogy vannak menthetetlen emberek, mivel csak egy valaki képes segíteni, és az csak saját magunk vagyunk.

Hogy is van az a mondás? Segíts magadon és Isten is megsegít.

2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
8%
32-es..Ezen az alapon mindenki eláshatná magát, aki egy útnak nem azon a szakaszán van, ahol te szeretnéd, nem? Benne most megfogalmazódott, hogy nem jó így. Az is egy felismerés. Lehet még több is később. Ilyen alapon akkor senki ne kérjen szakemberi segítséget, mert problémája van és nem oldotta meg azonnal..Ha random emberek nekem esnének, lehet én se mondanám, hogy "Atyagatya, igazatok van, most pedig megváltozok izibe'."
2021. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
69%
Meg egy véleményt le lehet írni úgy is, hogy nem mondjuk a kérdezőnek, hogy pusztuljon el (az egyik kommentelő írta a túlnépesedésre hivatkozva), valamint menthetetlen meg többen is az agyi szintjét becsmérelték..ha egy családtagod vagy barátod nem ismer fel valamit, amit szerinted fel kellene, akkor ilyeneket mondasz neki?
2021. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

33:


A pszichológus? Aki képes hivatali visszaélést elkövetni a vezetője utasítására, hogy bent maradjon a rendszerben? Egyes szervezeteknél...

Ő? Hmm? Ő az? Aki segíteni tud? Ugyan már. Megfelelő időben egy normális barátnő, egy jó családnál nagyobb öröm nincs az életben.

De ez nem mindenkinek adatik meg.

2021. jún. 14. 16:29
 37/44 anonim ***** válasza:
49%
Senkinek sem 'adatik meg'. Ezekért tenni kell, ha sérülten vagy egy kapcsolatban, a párodra is rossz hatással lennél. És a pszichológus nem egy rém vagy egyetlen személy. Vannak jó szakemberek, akik igyekeznek segíteni.
2021. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok, amin nem is lehet már.
2021. jún. 14. 16:42
 39/44 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, élned sem kell, ha ennyi nyomorod van, amin nem akarsz változtatni. Felőlem éld így tovább az életed. Senki sem mondta, hogy mindenkinek boldognak kell lennie. Valakinek szenvedni is kell.
2021. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
És azt nekem kell és ilyen módon ? Ennyire? Azért mert én nem hagytam el a szüleimet? Hát ennyire aljas nem lehet senki, mint amilyen te vagy. Majd téged is kiszámolhat még az élet.
2021. jún. 14. 17:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!