Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki szándékosan...

Van itt olyan, aki szándékosan kerüli az embereket?

Figyelt kérdés
És nem barátkozik senkivel sem, esetleg párkapcsolatot sem keres.
2021. jún. 22. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ilyen emberek, én is ezt mondanám magamról.
2021. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én fiatalkoromban ilyen voltam (23 éves koromig). Szörnyen megbántam, mert rengeteg élménytől fosztottam meg magamat ezzel a döntésemmel.
2021. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Nem mindenki vágyik a másik ember társaságára.Vannak idősebbek

akik inkább tartanak egy kutyát, aki több szeretetet ad mint egy ember.

2021. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat nem keresek, de párkapcsolatban élek.
2021. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Bár nem teljesen és nem mindig önszántából, de soha életemben nem volt egy barátom sem, és semmi más sem.
2021. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Fiatalabb koromban elég sokat kimozdultam barátnőkkel, jártunk kocsmázni, ismerkedni, mert azt gondoltam, hogy az a "normális", de sose élveztem. Sokkal jobban szeretek otthon lenni, olvasni, filmezni, macskázni. Csak lehúz a társasági élet.
2021. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én.
2021. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Van. Én inkább egyedül érzem jól magam. Nem is szerettek nagyon eljárni, mert folyamatosan azt érzem jól megnéznek aztán kibeszélnek.....hogy ez igy meg ez meg úgy......valahogy úgy érzem,hogy mindig van valami belekötni való az embereknek a másik emberbe.
2021. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is éltem már fiatalabb koromban szociális életet, de úgy igazán sose élveztem, egy idő után mindig leült a hangulat, lehet ha gazdagabbak lettünk volna és kokóval mindig feldobjuk a dolgot egész jó összejövetelek lettek volna, de így meh... Inkább otthon youtubeozok, vagy játszok, vagy filmezek, és akkor azt csinálhatok amihez mindig épp kedvem van. A városba se vagyok hajlandó kimenni 4 és 6 között, akkor megy haza minden barom a munkából és kész katasztrófa ami akkor van.


Párkapcsolatot én amúgy aktívan keresek, de eddig minden nő szemétbe való haszontalan volt a szememben, annyi pont van a listámban aminek meg kell felelni hogy egyik sem volt képes megugrani a lécet, de az se érdekel ha sosem találom meg, egyedül is tök jól elvagyok, és addig sem kell egy koloncot elviselni.

2021. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!