Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves vagyok, decemberben tóltöttem. Most kint vagyok egyedül az utcán, mert nincs hova mennem...

Öngyilkos gondolataim, késztetéseim vannak, az előbb felvágtam a kezem. Senki nincs akivel beszélgethetnék.

Ha felhívom a segélyhívót, mert félek hogy bántani fogom magam, akkor segíteni fignak? 😭 nagyon el vagyok keseredve... és félek hogy olyat teszek, amit később nem tudok visszafordítani...


2021. jún. 23. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Keress egy jó pszichológus.

Kitartás.

2021. jún. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lakhatásod van valamilyen módon? Valami karitatív szervezetnél kéne először keresgélned, esetleg a Menhely Alapítvány diszpécser-szolgálattát (Tel.: +36-1/338-4186 link: www.menhely.hu) felkeresheted, utána meg keressél munkát.

Ha valami pszichés bajod van akkor sétalj be a körzeti pszichiateredhez vagy a Tündérhegyre ejtsél egy látogatást.

2021. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szüleiddel mi a helyzet? Hétköznap el tudsz látogatni a családsegítő szolgálathoz segítségért, de ha ártasz magadnak, akkor gondnokság alá tesznek, AMI MÉG NAGYOBB RÉMÁLOM, mint az öngyilkosságba menekülés!


Szóval mehetsz a családsegítő szolgálathoz hétköznap, ha otthonról minden ok nélkül kitettek. Vagy állami gondozott voltál és most elbocsátottak nagykorúságodra?


Ui: ez utóbbi esetben szedd össze magadat és keresd fel a munkaügyi központot! AKÁRMILYEN MUNKÁT FOGADJ EL és lesz lehetőséged kitörni ebből a helyzetből, hidd el nekem!

2021. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!