Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Be tudom csapni magam?El...

Be tudom csapni magam?El tudom hitetni magammal,hogy nekem jó egyedül?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elhitetni magammal hogy nekem jó egyedül és nem kell barátnő? Hogyan tudnám becsapni saját magam?

2021. jún. 24. 07:14
A kérdező szavazást indított:
Az ember be tudja csapni saját magát
Az ember saját magát nem tudja becsapni
Ha valaki folyton arra gondol hogy neki nem kell párkapcsolat egy idő után el is fogja hinni hogy nem kell
Be kell csajozni/pasizni nincs más út
32 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még soha nem éreztem magam ennyire magányosnak.
2021. jún. 24. 07:15
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
nekem8
2021. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarod bemeselni magadnak?
2021. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért nincs olyan opció, hogy tényleg jó egyedül?

Jó persze neked nem jó, mert magányos vagy, de akkor meg nem becsapni kell magad, hanem társat keresni. Feleslegesen kínzod magad.

2021. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Be tudod csapni magadat. Számtalan tanulmány bizonyította már, hogy az emberi agy pszichésen relatíve könnyen betanítható bármire.


A kérdés inkább az, hogy ha ekkora energiát hajlandó vagy belefektetni önmagad becsapására, akkor miért nem inkább azzal csapod be önmagad, hogy tudsz csajozni. Statisztika alapján egyszer úgyis sikerül, csak kitartás kell, illetve gyomor a csalódások megemésztéséhez.

2021. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Be tudod magad csapni, de egyszer rájössz megint hogy ez a Te okosságod volt. Pl én erősen középkorú vagyok, és majdnem 20 éven át elhitettem magammal hogy nekem nem hiányzik senki. Aztán most beláttam hogy mégis. Már felkészültem ugyan hogy egyedül halok meg, de mostmár nem csapom be magam. Egyszerűen elfogadom a saját döntéseim következményeit. Viszont én azt mondanám hogy, nem biztos hogy ez a jó út. (Legalábbis nem a boldogsághoz.)
2021. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
át tudod verni magad, de hosszútávon nem kifizetődő
2021. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Be tudod, de egyszerűbb ha olyan dolgokat csinálsz amik tényleg örömet okoznak, és akkor VALÓBAN jól fogod magad érezni. Kreatív hobbik, sport, stb. Szintén működő technika, hogy belemész egy rossz kapcsolatba, ahol pl megaláznak, bszogatnak állandóan, és utána direkt élvezni fogod az egyedüllétet. Hálát adsz az égnek, hogy végre egyedül lehetsz, és nem idegesít senki.
2021. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
🥱🥱🥱
2021. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátom, akinek nagyon átlagos és unalmas élete van. Egy multinál dolgozik, sokszor túlórázik is, nincs párkapcsolata, egyedül él, és a családjával csak ritkán találkozik, mert falun élnek.

Régen jókat tudtunk nevetni, egy ideje már frusztrált, sehová nem akar kimozdulni, nincs kedve csajozni sem, mert elmondása szerint jobb neki egyedül. Nem, nem jobb, csak a magány miatt önbizalomhiányos. Hiába próbálok programokat szervezni, mindig lemondja, mert fáradt. Régebben voltak értelmes, mély beszélgetéseink, most már csak a munkáról tudunk.


Ha nem hitetné el magával, hogy jó így neki, akkor valószínűleg felszabadulna. Mielőtt hülyeséget csinálsz, beszélj egy életvitel-tanácsadóval.

2021. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!