Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiatalként hogy...

Magányos fiatalként hogy látod magad 5, 10, 20 év múlva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
2-es, őt akkor még emberszámba vettem, tehát tulajdonképpen én. Megjegyzem, azóta vonyít, és próbál visszaevickélni hozzám, mert mások utánam már megfelelően kezelték.
2021. jún. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Pozitív:

-Előre láthatólag lesz jó állásom és pénzem.

-Várhatóan nem kell annyit szenvednem az emberektől, mint az eddigi éveimben.


Negatív:

-Magányos vagyok, halvány gőzöm sincs, hogyan kell szociális életet élni. Ha eddig nem tanultam bele, innen már csak rosszabbak az esélyeim.

-Párkapcsolatra, később családra sincs sok esélyem így, hogy még barátokat sem tudok szerezni.

-Öregebb leszek. Fiatalon még a kilátástalanabb helyzetekben is reményt ad, hogy később jobb lehet, de már egyre kevésbé és ez is csak rosszabb lesz.

2021. jún. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
4-es, igen... te sejtesz valamit. Kár, hogy nem vagy csaj, tök jót tudnánk dugni.
2021. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

5-10 év múlva:

-meglesz az alapszakos diplomám és lehet, hogy a következőbe is belevágok

-remélhetőleg lesz egy biztos állásom, így pénzem is

-tervben van még 2 nyelvvizsga, remélhetőleg sikerülnek is


Szerettem volna még odaírni, hogy biztos párkapcsolat, és egy nagyon jó baráti társaság, de mivel nincsenek annyira jó szociális/kommunikációs készségeim, ez sajnos nem tudom mennyire lesz kivitelezhető. Pedig igazából nekem most talán ezek lennének a legfontosabbak.

2021. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5 év múlva: talán el tudok helyezkedni a szakmámban, ha erőt veszek magamon. (Emberekkel kell kommunikálnom és nagyobb felelősséggel jár,mint egy gyári munka ezért félek benne dolgozni).

10 év múlva: remélem az egyetlen szüleim akikkel kontaktusban vagyok ezen a földön, még élni fognak.

2021. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elkövetkező 5 évben előrébb szeretnék jutni cégen belül, és amíg ki nem égek, ott dolgozni. Ez nem tudom, meddig fog tartani, de ha váltanom kell majd, akkor szeretnék valamilyen szakmát tanulni inkább. Sajnos a szociális fóbiám miatt saját családot, barátnőt, lakást nem tervezek, a szüleimmel fogok élni, ebben teljesen biztos vagyok.
2021. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 denibá válasza:
Bizonyára meg van az oka, hogy magányos vagy. Próbálj ezen változtatni! Társadalomban élünk, ahol a magányos embereknek nem terem sok babér. Ismerkedj, barátkozz, keress társat! Akkor elveszti aktualitását a kérdésed.
2021. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ találok-e magam mellé embereket vagy nem.

Ha igen, akkor sok meditáció, élmények, együtt lakás, intenzív szerelmek, ilyenek.

Ha nem, akkor ez van. Majd lesz valami. Ugysnaz lesz ami most.

2021. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem érzem magányosnak,pedig csak rövidebb ideig éltem párkapcsolatban,és GYŰLÖLTEM!Korom alapján már nem vagyok olyan fiatal52évesen,de ahogy mostanában mondani szokták,az 50 az új30-mellesleg annyi idős vagyok,mint JLO,és Marylin Manson:)-,és soha nem voltam ennyire jó fizikai és mentális állapotban!Senki az ég világon nem hiányzik,mindig lesz elég pénzem a jólléthez,mert olyan jó szakmát választottam,ami még ebben a szörnyű pandémiás időszakban is igen jól működik,sőt,2nap szabit alig tudok kivenni.És hogy mi lesz10-20év múlva?Alig várom,h nyugdíjba menjek,és még a mostaninál is szabadabban élhessek,mert egyszerűen nem tudom megunni,h a szabadidőmben azt csinálok,amihez csak kedvem van,és az ég világon senkihez nem alkalmazkodnom!Mindezt többször leírtam már ezen a platformon,és tök jó újra és újra szembesülni ezzel,h milyen jó nekem!Emiatt lehet utálni,de ki is lehet próbálni!:)Amúgy az egészségnél és anyagi biztonságnál nincs fontosabb.Ha ez a2 meg van,akkor minden meg van,ami a gondtalan,boldog élethez kell!
2021. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző nagyon igazad van. Én még fiatalabb vagyok, de én is hasonlóan látom a dolgokat. Nagyon jól érzem magam egyedül is, igazából csak az anyagi helyzetem lehetne jobb, arra vagyok igazából és nem párkapcsolatra.
2021. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!