Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem szeret. Mit lehet...

Senki nem szeret. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Es nen kell aztmondani, hogy boldoguljak egyedul, mert nagyon vagyom tarsasagra, baratokra, akar szerelemre is. De eselyteleb meg a csaladom se szeret, mindenkin csak a megvetest es a gyuloletet latom az iranyomba, teljesen maganyos vagyok. Mit lehet tenni? 23/F
2021. jún. 27. 17:52
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
Kezdj el vonzódni egy lányhoz.
2021. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

Honnan veszed, hogy nem szeret senki? Én pl. nem is ismerlek, hogy is szerethetnélek? És a 10M mo.-i lakos kb. ugyanígy van veled. Mutasd be magad, légy -pozitív okok miatt- ismerős, h dönthessünk, szeretünk-e.


Nos? Milyen ember vagy?

2021. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Volt mar baratnom, de csak rosszabb lett tole, tavkaplcsolat volt es sosem akart velem talalkozni, csak ritkan es akkor is hamar ment haza pedig semmi rosszat nem tettem soha es egy ido utan mar teljesen tiszta lett hogy hiaba erolkodok nem fog szeretni, csak kihasznal.
2021. jún. 27. 17:59
 4/30 anonim ***** válasza:
Magadat, mint személyt mutasd be! A sztori, ami miatt most szomorú vagy, a tulajdonságaid ismerete nélkül értelmezhetetlen.
2021. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam bemutatni. Onbizalomhianyos, visszahuzodo, nincs semmilyen karos szenvedelye.(se alkohol, se drog, se cigi) mit irjak meg? Latod ez sem megy. Szeretem a sportokst vsgyis inkabb mar csak szerettem, mert egyre kevesbe erdekel. Szeretem s szarkazmust es a humort. Nem veszem tul komolyan az eletet inkabb csak jobban szeretnem elvezni, de ez a resze nagyon hianyos mivel egyedul nem tudom.
2021. jún. 27. 18:05
 6/30 anonim ***** válasza:

Na. Ez már vmi.


Miylen sulit végeztél? Hogy érezted magad ott? Mit dolgozol? Hogy érzed magad ott? Hol laksz? Hogy érzed magad ott?

2021. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szakmam van, amit nem szeretek nem is dolgozom benne, sulit se szerettem, sokat piszkaltak meg kozositettek ki. Szorolapozom, nem keresek vele sokat, de legalabb valamit csinalok. Ahol lakom azt viszont nem szeretem, itt toltom az eletem legnagyobb reszet es mar nagyon megutaltam, hogy itt mindig elfog a magany es a negativ gondolatok, persze mashol is, de itt a leggyakrabban.
2021. jún. 27. 18:14
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszerű melód van, akkor van időd tanulni. Miért nem tezsed?

Ha van időd, ki is mozdulhatnál: erdőjárás, könyvtár, úszás, akármi. Miért nem teszed?

Mikor kívánsz ráébredni arra, hogy az iskolai piszkálás elmúlt már?

2021. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mert mindig attol szorongok hogy ki nez engem meg ilyenek. Kirohognek stb.
2021. jún. 27. 18:33
 10/30 anonim ***** válasza:

A szorongás, a kiröhögéstől való félelem nagyon jól kezelhető. Ha már felnőt vagy, felnőttek közé járnál suliba, ők nem piszkálósak.

Mennyit lógsz a neten?

Mikor mozdultál ki utoljára?

Mit tanulnál és mit dolgoznál szívesen?

2021. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!