Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért fáj annyira felnőtt...

Miért fáj annyira felnőtt nőként az, hogy nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Csak rágondolok arra, hogy az eddigi életemben nem szeretet engem senki sem, azt nem bírom ki sírás nélkül. Sajnos még az szülői szeretet sem élhettem át, mert neki sem voltam fontos. Párkapcsolatom soha se volt még alkalmi sem volt, soha nem voltak barátaim. Az életemben mindig is örök magányos, szerencsétlen, szánalmas, lúzer nő vagyok. Így ezekkel együtt a sírás közepette gyakran gyötörnek olyan gondolatok, hogy miért kellett megszületnem? Miért élek? Mégis mi értelme ennek az egész létezésnek? De a legfontosabb, hogy már régóta magányosan élek és próbálom el is fogadni a magányt. De ha mégis rám tör ez a szeretet hiány magánnyal, akkor az annyira tud fájni, hogy csak a halált látom megoldásnak.

33/Nő



2021. jún. 7. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Én 3 éve vagyok egyedül...nekem is sokszor eszembe jut hogy jó lenne már valaki mellém,de aztán bele gondolok a sok szarba amit akkor éltem meg amikor volt kapcsolatom,és elmegy a kedvem az egésztől.


Egyébként bármikor találhatsz magadnak valakit ha akarsz,én is így vagyok...nekem is azért nincs mert nem is igazán akarom.

2021. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolnám, hogy nem szeret senki, csak lehet, nem veszed észre. Miért akarod elfogadni a magányt? Lehet, mások ezt látják rajtad és talán ezért nem keresik a társaságod.
2021. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Soha sem érdemes feladni.
2021. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is egyre inkább azt érzem, amit te, régen pedig nem így volt. Csak meghaltak a rokonok, meghalt pár barát, és nehezen kötök új barátságokat. Nagyon rossz ez, szerintem pont az élet értelme a szeretet, és én is kovácsok emiatt, megértelek.
2021. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
*kivagyok, bocs
2021. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Enis igy vagyok csak ferfibe de mar leszarom

Talaj valami életcélt

2021. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván azért mert mindenkinek kell szeretet. De a legalapvetőbbet sem kaptad meg. (Szülő.) Nem csoda, hogy azóta is képtelen vagy szeretni saját magadat, és nem is érzed magad szerethetőnek. A rossz hír, hogy ez egy ördögi kör, abból a szempontból, hogy így más sem fog, nem is tudnál igazán közel engedni magadhoz senkit. A jó hír, hogy egy jó pszichológus, hosszú-hosszú terápiával szerintem tudna javítani a helyzeten. Persze neked is rengeteg energiát kéne belefektetni, és valószínűleg olyan lelki fájdalmakat élnél át, amiket el sem mersz képzelni. De javítana az életeden hosszú távon. A halál előtt azért lehet, hogy adnék egy esélyt a dolognak.
2021. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem szereted önmagad akkor más se fog. Először rendezd le a dolgokat magadban. Kösd le magad, legyen háziállatod ami szeret. Ha boldogabb leszel akkor jobban bevonzod majd az embereket is. Ne stresszelj rá, hogy senki se szeret.

Majd fognak.

2021. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En 28 evesen voltam depresszios most 10 evvel kesobb mar leszarom az egeszet es megbekeltem az eletemmel
2021. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Más hasonlóan magányos nőkkel nem tudsz esetleg barátkozni, a sorstársaiddal?
2021. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!