Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy foglalkozzanak velem a lányok?Hogy gondoljanak rám?Hogy eszükbe jussak?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy lány ismerősömmel,beszélgettünk egy pár percet,a telefonszámom is megvan neki.De sajnos hiába tetszik,nem érdeklem őt,ha találkozunk is csak udvariasságból kérdezi meg hogy vagyok.Most lehet hogy épp a barátjával szexelnek,ha van neki,nem rám gondol.Hogyan érhetném el,hogy gondoljanak rám a lányok?Hogy rám írjanak?Hogy felhívjanak a magányos estéimen?Jól esne az érdeklődés,de sajnos nem érdeklődik senki.

2021. jún. 28. 20:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha most felhívnám azt a lányt,akivel ma találkoztam,biztos nem örülne.Nem azért adta meg a számát,mert szimpatikus vagyok neki,más okból.Munka ügyből.
2021. jún. 28. 20:20
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj -sopánkodás és önsajnálkozás helyett- elérni valamit az életben.

Ha lesz szókincsed, értelmed/intelligenciád és egzisztenciád, le sem fogod tudni vakarni magadról a lányokat.

2021. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egész nap be van kapcsolva a telefonom,mégsem csörög.Nem írnak,nem hívnak a lányok.Most valószínűleg barátokkal,barátnőkkel lógnak,én eszükbe sem jutok.
2021. jún. 28. 20:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért hívnának?

Mit tudsz nyújtani nekik??

Érdekes vagy, vagy csak siránkozol?

2021. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább elgondolkodnék azon, hogy miért van ennyire megfelelési kényszerem, miért akarok ennyire a középpontban lenni. Lehet, hogy neked tök elcsépeltnek fog hangzani, de ha az önbizalmadat és az énképedet külső visszajelzésekre alapozod, akkor olyan mintha sárra építenél házat. Összedől amint jön egy vihar. Egyébként rohadtul kisugárzik ám az ilyen "jajjszánjmegnembírom" meg a "vegyélészrekönyörgöm" lét.
2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meglepődne a lány ha most felhívnám.Tuti nem örülne neki.Pedig ha valaki,ő tudja milyen rossz az életem.
2021. jún. 28. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Másodszorra mondod, hogy nem örülne ha most felhívnád. Akkor fogd is fel.


Ha most felhívod, még annyira sem fogod érdekelni (nem romantkusan, barátilag is) mint eddig. Plusz ha mindketten tudjátok, hogy szar neked, és valszeg emiatt is hívnád, akkor pláne nem lesz hosszú életű ez a barátság.

2021. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért neki kéne téged hívni, ha te akarsz beszélni vele? Ne a sültgalambot várd szerintem. Most ha te magadért nem teszel semmit, miért várod el, hogy érted tegyenek? Neked van szükséged arra, hogy figyeljenek rád, akkor neked kell megtenni az első lépést.
2021. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7 én kedvelem a lányt de nem tudom megítélni hogy ez kölcsönös e.Ő inkább úgy tekint rám,mint ismerősére,nem úgy mint barátra.Én nagyon kedvelem,azért is nyíltan meg neki és mondtam el neki bizalmas dolgokat.
2021. jún. 28. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne lépj és sírjál tovább. Honnan fogod megtudni, hogy van-e esélyed nála, ha fel se mered hívni?
2021. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!