Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek annak érdekébe...

Mit tegyek annak érdekébe hogy velem is foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
Látom az oldalon elöttem páran feltették ezt a kérdést. Az én esetemben az a baj hogy senki nem szeret engem. 28 éves vagyok már gyerekkoromban kialakult ez a dolog az iskolában nem nagyon akartak mellém ülni nem beszélgettek velem. Telt az idő a lányokkal is ilyen hasonló dolgot tapasztaltam. Akikre barátként tekintettem értük mindent megtettem mindentéren segitettem őket mind anyagilag mind máshogy hozzá teszem ugyhogy nekem sem volt miből adni nekik. Ők is elfordultak a tőlem. Nagy nehezen összekapartam egy barátnőt akivel évekig megvoltam hogy aztán átverjen és megcsaljon. Jelenleg a munkám miatt szinte mindig egyedül vagyok de az még a kisebbik baj. Hanem hogy a szabadidőmben is! Senki nem vár haza nem csörren meg a telefonom. Akit én keresek az folyton leráz. Évekig probáltam más embereknek megfeleni hátha ugy majd szeretnek de rájöttem hogy ez sem célra vezető. Gyakorlatilag bármi amit eddig tettem nem az!
2017. júl. 24. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Öregem, ez katasztrófa! Vagy talán akasztófa?
2017. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen negatív vagy, ne csodálkozz,hogy a lány csúfosan elhagyott. Mosolyogj a világra és a világ vissza mosolyog rád. Magyarúl próbálj meg pozítívabb lenni és jön a szerencse is.
2017. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!