Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el önmagamat?

Hogyan fogadjam el önmagamat?

Figyelt kérdés

Hogy ha nem vagyok már olyan, mint régen, és nem egészen tetszik a mostani énem, és életem, akkor hogyan fogadjam el magam?

Tegyek azért, hogy megint olyan/olyasmi legyek mint régen (amikor tetszettem önmagamnak), vagy próbáljam inkább elfogadni a mostani külsőm, életem, környezetem, énem?



2021. júl. 1. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mérlegelj, hogy a te értékrended szerint mely tulajdonságaid milyenek. Olyanok, amiket megtartanál, vagy olyanok amiken dolgozni szeretnél, változtatni, és ez alapján kell alakítgatnod magad olyanra, hogy el tudd magad fogadni. A külső tulajdonságokkal nem mindig tud mit kezdeni az ember, a belső viszont rengeteg elhatározással illetve gyakorlással változtatható, alakítható.
2021. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha megelegszel ennyivel is, mint ami most van, akkor a kesobbiekben mi fog motivalni teged a valtozasban?


Szerintem nagyon fontos, hogy a testunkkel, fizikumunkkal kapcsolatban mindig legyen elottunk valami cel, kulonben mi is konnyen hozzajarulhatunk ahhoz, ami miatt ilyen sok kover ember van az orszagban.


Fontos, hogy tukorbe tudjal nezni es tetsszen a szemely, aki visszakoszon belole. Ha nem tudsz nyugodt szivvel tukorbe nezni, akkor ott gond van es arra nem az elfogadas lesz a megoldas.


En peldaul kover vagyok es meguntam azt, hogy atverem sajat magamat meg hogy azzal szenvedek, hogy megprobaljam elfogadni magamat. Inkább mondom magamnak azt, hogy ugy nezek ki, mint egy teleszart esokabat, hogy addig ne legyek elegedett, amig ezen nem sikerul valtoztatnom.


Tuti, hogy le leszek pontozva, de ideje lenne "felebrednie" az embereknek es rajonniuk, hogy az onamitas nem vezet sehova.

2021. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2/2


Abszolút egyetértek veled :) Mindenkinek így kellene gondolkodnia a, ha a külsőség az elsődleges szempont!

Sokat számít a SZÉP és egészséges külső, ez vitathatatlan!

2021. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idő előrehaladtával az énképed is torzul, ha nem nézel szembe magaddal. Az önelfogadásnak naprakésznek kell lennie.
2021. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!