Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért van az,hogy nehéz...

Azért van az,hogy nehéz társat találni,hogy a fizetős társkereső oldalak is meg tudjanak élni?

Figyelt kérdés
Ha a társkereső oldalon amire regisztráltam egyből visszaírna az első nő akire ráírok,találkozna is velem és össze is jönnénk,nem lenne miért tovább fönt lennem a társkereső oldalon.Így meg minél tovább vagyok fönt,annál jobb a társkereső oldalnak.Annál tovább fizetek,minél tovább nem találok társat.Ez a szerencséjük a fizetős társkereső oldalaknak hogy sokan nem azért vannak fönt társkereső oldalon hogy társat találjanak,hanem hogy trollkodjanak meg megkapják a napi száz szép vagy,csinos vagy bókot.Ügyes húzás szegénységben tartani az embereket,közben meg beadni nekik,hogy itt lehet jól keresni és jól élni,a nőknek sem muszáj egy szegénnyel összejönni,hiszen vannak jómódú emberek,lásd a celebeket!

2021. júl. 1. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na itt is van baj
2021. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzésem van mintha ez tudatosan lett volna így kitalálva.Kellenek a gazdagok,a szegények,a lúzerek,mindenféle embertípusra szükség van hogy menjen a szekér.
2021. júl. 1. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem az oldal hibája, ha két ember nem szimpatikus egymásnak:)
2021. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 nem arról van szó,hogy nem vagy szimpatikus hanem akire ráírsz annak párja van.Nem ír vissza,nehogy reménykedj hogy lehet köztetek valami.Ő nem azért van fönt mert társat szeretne,hanem mert a párja nem dicséri,hogy milyen szép,milyen csinos.
2021. júl. 1. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fizetősek sem egy életbiztosítás...
2021. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva van! A fizetős társkereső oldalak tulajdonosai ismerték fel, hogy az emberek felületesen kezelik a kapcsolataikat és ebből meg lehet élni.
2021. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor fent voltam ilyen oldalokon, akkor pont azt tapasztaltam, hogy az ingyenes felületeket használják időtöltésre az emberek. Sokan nem komoly szándékkal regisztráltak, vagy szexpartnert vagy flörtöt kerestek, de csak online, mert volt párjuk. Aztán meguntam ezt és felmentem egy fizetős oldalra, ott sokkal nagyobb arányban gondolták komolyan az ismerkedést. Ki az a hülye, aki fizet olyanért, ami ingyen elérhető, ha nem akar semmit? Ott találtam meg a férjem egyébként.
2021. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Arról nem az oldal tehet, hogy olyanok is rajta vannak, akiknek nem kell társ. Ezt nem lehet kiszűrni.
2021. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért széles a folyó, mert nagyon hosszú a híd.
2021. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső oldalak kihasználják az emberek felületes ismerkedési szempontjaiból adódó sikertelenségeit, ezáltal ahogy mondod a tagok tovább használják a szolgáltatást. Másrészt gerjesztik is a felszínességet.

Szóval egyszerre hajtják is ezt a kocsit, és utaznak is rajta.

2021. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!