Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lehet, hogy az emberke...

Mitől lehet, hogy az emberke nem küzdenek értem?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Hiába voltak barátaim, párkapcsolataim, családom, stb. senki nem küzdött értem az Anyukámon kívül.

A párkapcsolataimban, ha veszekedés volt vagy bármi, vagy én kerestem az illetőt és próbáltam javítani MINDIG, vagy veszett fejsze nyele volt.

Ugyanez a barátoknál. Én találok ki programokat, írok nekik, stb., megosztanak velem mindent, és ha gondom van, megsértenek, vagy csak szimplán nem irkálok akkor nem keresnek engem. Megelégeltem, és elkezdtem vissza venni, nem írok magamtól senkinek, és ott tartok jelenleg, hogy senki nem keres engem. Teljesen egyedül vagyok.

26 éves létemre eltűnt az összes barátom, csak az Anyukám maradt.


Társkeresőkön ugyanez. Nekem kell fent tartani a pasi érdeklődését, nem fordítva. Egyre rosszabbul viselem.

Rengeteg ember felé nyitottam anno egyetemen is, és kerültek, sőt, volt olyan szaktársam aki vissza sem jelölt facebookon pedig dumáltunk is anno.


Volt valaki már így?


2021. júl. 13. 15:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Van közös érdeklődési köröd a barátaiddal, volt pároddal? Mert valami összetartó erőnek, közös témának lennie kell. Lehet unalmas voltál nekik és ezért nem keresnek.
2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ez az élet.

Amit leírtál kb teljesen ugyanaz a helyzet velem is.Sajnos ilyen világot élünk,egyre kevésbé értékesek az emberi kapcsolatok.

2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Valami gond van személyiségeddel vagy unalmas vagy.
2021. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem vagy elég szórakoztató.
2021. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tudják rólad, hogy behódolsz, így nem fognak ők tenni semmit. Nálam is ez volt az exemmel, tudta hogy úgyis visszafogadom ezredszerre is.

Gyengenek latszol, biztosan kedves vagy es ezzel visszaelnek.

2021. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha küzdeni kell érted, azt már megette a fene! Miféle perverzitás az, amikor valaki ennyire megteszi magát etalonnak? Nem elég, ha szeret valaki és élvezi a veled való találkozást? Persze ehhez esélyt is kell adni neki! De ez a "küzdj értem" egy vicc! Önbizalomhiány!
2021. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!