Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis hogyan fogadhatnám el...

Mégis hogyan fogadhatnám el magam?

Figyelt kérdés
Elment az idő, lassan 42 éves leszek. Öregnek érzem magam, megkeseredettnek. A kinézetem miatt depressziós vagyok, és képtelen a társasági életre. Mindenki azt mondogatja messengeren, hogy amíg nem fogadom el magamat, ilyen retardált arccal, addig más sem fog. Én ezt marhaságnak tartom. Mégis ki lenne az, aki ezzel a torz kinézettel elfogadna, talán egy vak nő, akivel elhitetem, hogy jó pasi vagyok. És hazugságban leélhetném vele az életemet. Emberek bele sem gondolnak, milyen pocsék így élni, mikor a külső dominál. Ráadásul ez miatt a belsőm is hanyatlott. Tele vagyok rosszindulattal, irigykedéssel. Sehová nem mehetek, mert lenéznek, kiröhögnek. Amíg mások gond nélkül elmennek fényes nappal a boltba, én hajnalban megyek nyitásra. Mások elmennek konditerembe, én otthon edzek, sosem voltam strandon, moziban, szórakozni... Egydül az vígasztal, hogy nemsokára vége ennek a pocsék életemnek. Nem tudom megérteni, minek írják nekem azt, hogy fogadjam el magam. Változtatni a kinézetemen nem tudok, hiába fogytam le, hiába edzek minden áldott nap, mert az arcom ugyanolyan maradt.

2021. júl. 23. 06:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Oké.
2021. júl. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Lölő se egy adonisz, de nézd milyen boldog. Van nője, hajója, kastélya, stb..
2021. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj ki új, ismeretlen dolgokat, azok kedvet adnak ismét sokmindenhez.
2021. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

ver. A. Felismered magadban, hogy mekkora energiapocséklás elutasítanod a valóságot. Leállni birkózni a realitással hiba: sokkal erősebb, mint te. A legegyszerűbb mód leállni az önutálattal az, ha nem fektetsz bele energiát többé. Igen, jól látod, saját magad elutasítását te tartod fenn aktívan.


ver. B. Utáld magad továbbra is ugyanígy. Nehogy észrvedd, hogy a srtandon/konditermben/utcán le se sz****k, hogy nézel ki. Gyakorlatilag nem érdekel senkit, átnéznek rajtad (rajtam is, mindenkin). A hátralévő életed nagyon hosszúnak fog tűnni, uncsi lesz és meg is betegted magad önmagad elutasításával.


ver. C. Eltereled a figyelmedet, tanulsz vmit, ami érdekel, kreatívkodsz, és élsz a szíved szerint. A körülmények nem változnak meg, de te magasabb életminőséget nyersz avval, ha a nem megfelelően működő életterületed kikerül a fókuszodból.


Melyik megoldást választod? Válaszod indokold.

---

Kérek mindenkit, hogy aki képtelen felvállani a felelősségét a saját élete iránt, és a körülmények áldozatának tekinti magát, pontozzon le! Köszi.

2021. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem már ehhez nincs erőm... Belefáradtam az évek során a változgatásokba, meg mindenbe.
2021. júl. 23. 07:42
 6/21 anonim ***** válasza:

07:29-es vagyok


Oké. Te tudod, mennyit érsz magadnak, kérdező.


(Magánvéleményem:

1. hiányzik az eszközkészletedből a megküzdés, pedig a módszerek tanulhatók,

2. a rossz megközelítési és önirányítási módszered folyamatos sikertelenségébe fáradtál bele az évek alatt. Valódi változást nem produkáltál. )

2021. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

Ezen még akkor kellett volna változtatnod, amikor még fiatal voltál. A pénz az sokmindenre jó, többek között szebbé is tud tenni. Ha szereztél volna sok pénzt, lett volna egy anyagilag megalapozott jövőd amire már alapba hajtanak a nők és még mellé szebbé is varázsolhattad volna magadat.


Helyette maradtál 40+ évesen dünnyögni a gyakorikérdéseken. Szép élet lett, bár őszintén, volt már ennél rosszabb is.

2021. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a pénzed, te gyökér! Szánalmas lehetsz te is, hogy így vélekedsz. Pénz 😀
2021. júl. 23. 07:51
 9/21 anonim ***** válasza:

07:29-es és 07:47-es vagyok


Én kérek elnézést, hogy segíteni akartam! Többször nem fog előfordulni, Kérdező.


Megdolgoztál érte, hogy olyan legyen az életed, amilyen.

2021. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

9

Azt a nőt, akit pénzzel szerzel meg, úgy hívják prostituált. Az olyantól mentsen meg mindenkit az ég.

2021. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!