Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen szórakozó helyeket...

Milyen szórakozó helyeket ismerték ahol lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan magányos vagyok. Szüksègem lenne valakire aki megölel. Semmi másra nem vágyom csak egy kis szeretetre.
2021. júl. 25. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ennyire búslakodsz? :)
2021. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is :D

Amúgy rendeteg szórakozóhely van, igaz én Budapestieket ismerek, de egyedül sajnos nem szoktam járni egyikbe sem :/

2021. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet. Ezek a helyek mind fertők. Nyilván lehet találkozni értelmes emberekkel, de mivel az alap tevékenység nem.szórakoztató nekem, így semmi értelme odamennem. Ha te is így vagy, akkor ne menj!

Ha viszont szereted a dizsit vagy a koncerteket, akkor menj, és közös érdeklődés miatt fogsz találni magadnak társaságot.


Ha pedig ilyen.depis tapdós nyálas szövegeket nyomatsz, akkor legjobb esetben fizetős néni fog ölelgetni, mert ez taszító és ijesztő, amit elúadtál a leírásban.

2021. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn csak egy kis szeretetre vágyom. Semmi másra. Csak hogy valaki megöleljen,ès ne engedjen el.
2021. júl. 26. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz pénz kell.
2021. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!