Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan hely Magyarországon...

Van olyan hely Magyarországon belül,ahová ha elutaznék nem érezném magam egyedül?

Figyelt kérdés
Olyan faluba szeretnék menni vagy városba,ahol mindenki kedves,ahol kíváncsiak rám honnan jöttem,hol dolgozók és ahol mindenki köszön aki az utcán velem szembejön.Van ilyen település,ahol úgy érezném hogy szeretnek engem?

2021. júl. 29. 00:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kb.10 éve jártam Győrben amúgy és mindenki kedves volt akivel kapcsolatba kerültem.A fagyiárus lány,a pékségben az eladólány és a McDonaldsban is kedves volt a lány aki kiszolgált.
2021. júl. 29. 00:17
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Pál utca, blaha
2021. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Hős utca
2021. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Az eladóknál természetes a kedvesség. Egyébként győri vagyok, és nincs semmilyen különbség Győr és más város között.
2021. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kőbányán lakok úgyhogy nem kell bemutatnotok a Józsefvárost és környékét:)
2021. júl. 29. 00:20
 6/15 A kérdező kommentje:
4 nekem tetszett Győrben hogy nem tapasztaltam azt a rohanást mint itt Pesten.Az emberek sétáltam,beszélgettek,nyugisnak tűnt minden.
2021. júl. 29. 00:22
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én azt tapasztaltam hogy a keleti országrészben nagyon kedves, szerény emberek vannak. Mindenki lehúzza hogy milyen putri hely, de én elképesztően jól éreztem magam. És a helyek is gyönyörűek voltak amiket bejártam.
2021. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, hogy én pont Pesten tapasztaltam azt a kedvességet, amit te keresel. Mindenki közvetlen volt és segítőkész, még életemben nem kaptam annyi kedvességet egy nap alatt, mint aznap Pesten.
2021. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
87%
Én nem Magyarországon élek, de az eddigi alkalmaim közül, amikor elutaztam oda, Székesfehérvár tűnt a legbarátságosabbnak:)
2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Kőszegen tapasztaltam nagymértékű kedvességet. (Nyilván, mindenhol élnek ilyen és olyan emberek, egyaránt.)
2021. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!