Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan hely Magyarországon...

Van olyan hely Magyarországon belül,ahová ha elutaznék nem érezném magam egyedül?

Figyelt kérdés
Olyan faluba szeretnék menni vagy városba,ahol mindenki kedves,ahol kíváncsiak rám honnan jöttem,hol dolgozók és ahol mindenki köszön aki az utcán velem szembejön.Van ilyen település,ahol úgy érezném hogy szeretnek engem?

2021. júl. 29. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Egerben tapasztaltam.
2021. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvár tényleg kedves hely. Falusi vagyok és mialatt oda jártam gimibe osztálytársak, évfolyamtársak és tanárok gyakran dicsértek meg rajtam valamit, kérdeztek felőlem, megöleltek...stb, ami a falusi általános iskolámban ritkaság számba ment. De Fehérváron még a színházban is kedvesek az emberek. Legalább 2* volt olyan, hogy random nő, míg a mosdóra vártam elkezdett izgatottan beszélni hozzám, hogy milyen szép a ruhám, jól áll, neki is tetszik, honnan van, meg talán a hajam is megdicsérte valaki, mikor be volt göndörítve.

Ja, meg "negatív kedvességet" itt kaptam a legtöbbet, nem kívánt bókokat férfiaktól, perverz tekinteteket, ordenáré odakiabálásokat is.

Viszont a szeretethez, hogy ne felszínes legyen, ott kell lenned sokat és rendszeresen, bizalmi kapcsolatokat kialakítanod, mert nyilván jobban esik, ha van 5-10 ember, akitől rendszeres az érdeklődés és mindig számíthatsz rá, mint az, hogyha 15 ember kedves veled az utcán/boltban egy röpke mondat elejéig, majd sosem látod őket többé.

2021. júl. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen élményprogramra kénd menned, ahol szorosan foglalkozik veled az élménygazda, vagy éppen társas feladatok vannak. Pl egy tréning tanfolyam.
2021. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Veszprém
2021. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia, én is kőbányai vagyok, és finoman szólva hiányzik egy jó környezet, ha gondolod, beszélgethetünk. :)


21F

2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!