Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha félek attól...

Mit csináljak ha félek attól hogy soha nem lesz egy igaz barátom se?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és eddig mindig akiket a legjobb barátaimnak gondoltam kiderült hogy csak érdekből barátkoztak mert amint vége lett a közép illetve ált.iskolának mindenki eltűnt. Jelenleg egy egyetemi felsőoktatási képzésre jelentkeztem és tartok attól hogy ott se fogok igaz barátságot kötni sőt még barátaim se lesznek… Most kezdődik igazán a nagybetűs életem ugyanis lassan egyetem mellett szeretnék elkezdeni dolgozni is. Abba reménykedem hogy pár igaz barátot szerzek majd az életem során,mert jelenleg csak anyum és a nővérem az akikkel bárhova is eljárok és beszélgetek.
2021. júl. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

19 éves - és milyen nemű vagy? Azt elfelejtetted megírni.


Attól egyébként ne félj, hogy nem sikerül semmi. Nagyszerű ismerkedési lehetőség az internet is - csak tudni kell bánni a távkapcsolatokkal.


Ui: igaz, valamivel nagyobb erőfeszítést/odafigyelést igényel, mint a személyes kapcsolat - de meg lehet tanulni.

2021. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a barátok jönnek mennek, ritka az amikor valaki igaz barátra tesz szert. Egyetem után se lesz másképp, de munkahelyen újra lesznek barátaid. Én pl. sulin és munkán kívül tudtam igaz barátokat szerezni.
2021. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel velük a kapcsolatot.
2021. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csak ők járjanak mindig utánad, neked is kell tartani a kapcsolatot.
2021. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!