Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van akit zavar,hogy...

Más is van akit zavar,hogy nem tud elutazni az otthoni teendői és a munkahelye miatt?

Figyelt kérdés
Ma éppen szabad vagyok de nem tudok kirándulni mert sok házimunka van itthon,amit meg kell csinálnom.Talán holnap lesz időm kicsit elutazni valahová,de vasárnap megint a munkahelyen kell lennem.Más is van,aki legszívesebben mindennap utazna,kirándulni,elmenne olyan helyekre ahol eddig még sosem járt?

2021. júl. 30. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben mindennap utaznék valahová egy héten egyszer hazajönnék akkor is csak aludni.Meg egy héten egyszer mennék csak be dolgozni is🙂
2021. júl. 30. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen ez a mokuskerék élet. Nekem havi 1 napom van szabad, olyankor párommal és családjával járunk túrázni,de így meg soha nincs egyetlen nap pihenő sem... 24 vagyok,de még az ország határát soha nem léptem át,nem jutottam oda..
2021. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem is leszek egész nyáron szabadságon mert új munkahelyem van próbaidős vagyok.A térképet szoktam nézegetni hogy jó lenne ide és ide eljutni.De sajnos nem tudom elhagyni Budapestet.
2021. júl. 30. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha budapesti vagy, akkor az utazasi idobol sokat sporol, hogy a budai oldal es kornyeke egy kimerithetetlen kirandulasok szempontjabol.
2021. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 budai oldalon már mindenhol voltam.Vidékre szeretnék menni.
2021. júl. 30. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek kedves kérdező! (Édesanyámnak is a mókuskerék okozta a halálát - hiába próbáltam szabadságra küldeni sokszor.)


Akár még csatlakoznék is hozzád útitársnak, hogy nem vennéd tolakodásnak - de nekem is most lesz új munkahelyem. Ez a nyár megint kilőve. 2015. október 5.-én utaztam utoljára vonattal.


A válaszom igen, én is úton lennék legszívesebben.

2021. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem. Jobb szeretek itthon lenni, a magam csöndjében. Heti kép napom van szabad, ilyenkor itthon vagyok és a hobbimmal foglalkozom.

Mondjuk ehhez hozzátartozik hogy erősen introvertált személyiségem van, és nem is kívánkozok semmilyen helyre.

2021. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőtől pentekig dolgozok, van hogy szombaton is. Napi 9-10 órát.

Minden késő délután és este főzök, amíg sül vagy fő az étel addig mosok, porszívózok, port törlök. Utána elmosogatok, majd kb 2 óra film azalatt kivasalok. Alvás.


Mindig úgy szerveztem az életemet hogy legalabb 1 nap maradjon a héten amikor SEMMI KÖTELEZŐ nincs... be kell osztani az időnket.


Ilyen ez amikor az ember lanyanak/fianak bizony dolgoznia kell... mókuskerék.

2021. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!