Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklek senkit...

Miért nem érdeklek senkit viszont és érzem úgy hogy tartózkodnak tőlem? Egyáltalán miért nem hajlandóak szóba állni velem?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon el vagyok keseredve és úgy érzem, hogy egyre jobban csak zárkózok így befelé. Itt vagyok 24 éves srácként és nagyon rég óta nem szól másról az életem, mint a munka, meg hogy haza érve az otthoni teendők után ücsörgök egy magamban. Az ismerkedés rengeteg formáját próbáltam már és egyszerűen sose kapom vissza a viszont érdeklődést. És nem tudom ennyire vissza taszító lennék küllemre, vagy pedig a személyiségemmel lenne ennyire súlyos probléma. Pedig úgy gondolom, hogy tudok poénkodni, és úgy gondolom, hogy beszélni is lehet velem, és nem bombázók senkit a nyűgömmel pedig egy nagyon nehéz időszakon megyek keresztül. És már tényleg utolsó elkeseredésemben írok már ide, hát ha neked lehet valami segítőkész és hasznos tanácsod!

2021. júl. 31. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés rengeteg formáját próbáltam már és egyszerűen sose kapom vissza a viszont érdeklődést


Milyen rengeteg dolgot próbáltál már ki?

Írnál párat


Amúgy miért nem kérdezed meg az adott partnertől,hogy miért nincs érdeklődes


Csinálsz valamit ezeken kívül ,hogy munka és haza mész

Van hobbyd mit szeretsz csinálni?

Érdeklődési kör

Haverok barátok?


Eljárni valami tanfolyamra ahol tanulsz valami hasznosat és mellette barátkozol


Kicsit többet kéne megtudni

Egyedül élsz albérlet lakótárs, szülők

Hol laksz melyik megye ?

2021. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyértelműen a személyes találkozást preferálnám. Röviden ha szimpatikusnak találtam valakit én oda mentem hozzá és beszélgetést kezdtem vele, és megpróbáltam a mérés társ keresőt is, de az még végképp kevesebb sikerrel ment.


Pénztárcámnak megfelelően eljártam bulizni, meg volt hogy igyekeztem becsatlakozni társaságba is. Barátom viszont igazán csak egy van. Érdeklődési körnek meg mondhatom az adott témát. Úgy gondolom, hogy velem egész sok mindenről lehet beszélni.


Mostmár nem teszek mást minthogy dolgozok és haza járok, közben sajnos az otthoni dolgok sem fenékig tejföl.


De különben egyedül élek egy saját házban Tolna megyében.

2021. aug. 1. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Saját ház? Gyanús vagy te nekem. De lehet csak 5 nm-es.
2021. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon lehetetlen ismerkedni. Ki kell menni mosogatni és lesz nő,ezt garantálom.Mástól hallottam ezt a tippet és nekem bejött.Kint mindenki másképp viselkedik,ez egy halott ország.
2021. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!