Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyikk ismeros a facebookon...

Egyikk ismeros a facebookon sosem keres, ir vagy likeolja semmimet akorsem h tudom hogy a kedvence? Egyszer nem keres, nem ir ram magatol, ha kerdezem vakaszol, de neha elegge tartozkodoan. Van hogy roviden vagy egyaltalan nem

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem az orrba szajba likeolas a lenyeg meg hogy minden nap irkaljon az ember csak legalabb neha mutatna azt hogy ne mindig csak en irjak neki. Azt latom hogy masnak likeol. Meg van amikor latom hogy fennt van jo sokaig es beszelget masokkal de ram nem ir soha sem. Miert lehet ez?

#ismerős #like es valasz
2015. jan. 20. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Utálja a fejedet.
2015. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég nyilvánvaló:sz arik rád!

Ne a facen éld az életed!

2015. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úristen!!4! nem írta ki hogy mi a kedvenceee! ez nem ember.

amugy biztos nem érdekled, inkább hagyd békén.

2015. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért posztolgatsz, hogy mások lájkolják, meg reagáljanak rá? Hát ez elég szánalmas. Talán pont ezért nem reagál, érzi, hogy direkt célzott posztokat teszel ki. Nekem is volt ilyen ismerősöm, mikor megtudta, mi a kedvenc zeném, állandóan azokat tette ki a saját falára, sokszor be is taggelt, hogy nehogy ne vegyem észre. Végül leiratkoztam a követéséről, mert már hánytam tőle.

Ne face-en akarj a barátja lenni, hanem a való életben. Minek lájkoljon meg nézzen téged állandóan, ha esetleg a való életben nem érez akkora barátnak?

2015. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az talán elég durva feltételezés, hogy utálja a fejedet, ezt az 1. válaszolónak értem. Lehet, hogy időre van szüksége valamit feldolgozni. Sok ismerőse lehet rajtad kívűl. Ha türelmesen tudsz várni lehet változik. Adj neki időt. A like olási dolog meg hát ha neked is tetszik ami neki is akkor miért ne posztolhatnád
2015. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!