Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül erzem magam, nem köt...

Egyedül erzem magam, nem köt le semmi, sokat alszok, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Közel 1o eves parkapcsolatom nem reg ert veget, az utolso par ev mar csak a megszokas volt együtt. Akkor is hiaba eltünk együtt - nagyon egyedül ereztem magam, de miota külön vagyunk meginkabb. Nem köt le semmi, nem erdekel semmi, dolgozok, amikor hazaerek alszok. Fent vagyok par orat, akkor a telefonom nyomkodom, kepes vagyok orakat a közössegi oldalakon eltölteni, majd alszom ujra.

Tudom, hogy ez nem megoldas, es tudom, hogy nem erröl kell(ene), hogy szoljon az eletem, megsem talalok semmilyen motivaciot az eletben.

Sportot mar az iskolaban is kerültem, nem vagyok az a beallitottsagu. Nincsen konkret hobbim, sem nagy barati tarsasagom. Akik vannak velük is leginkabb a közössegi median tartom a kapcsolatot.

Külföldön elek. Amikor evi 1-2 x hazalatogatok, akkor erzem igazan, hogy elek. Jövök - megyek, csaladtagjaimmal vagyok sokat, es a barataimmal talalkozom. De a munkaval töltött unalmas szürke hetköznapok, azok motivalatlanok.

Volt valaki hasonlo helyzetben? Mivel kössem le magam? Mitöl lassam ujra pozitivan az eletem, es ne az alvasba temetkezzek?



2021. aug. 3. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi időt töltesz a közösségi médián akkor keress a városodban élő magyarokat. Mindenhol vannak.

Ha csaj vagy akkor könnyen fogsz találni társaságot, srácként már nehezebb, általában csak idióta, lehúzós haverokat lehet összeszedni.

Ha magyarokkal nem akarsz ismerkedni akkor maradnak a külföldiek, tinder, badoo, bumblee stb., kollegákkal kezdj el ismerkedni, beszélgetni.

Nem vagy sportos beállítottságú, azzal nincsen semmi baj, de lehet hogy pont most jött el az ideje hogy kipróbálj valami egyszerűbb, szórakoztató sportot pl. Pingpong, bowling, futás stb.

Napi 1 óra séta a levegőn is csodákra képes.

Lehet keresni valamilyen hasznos olvasni valót is, ne a közösségi médián lesd a sok kamuboldog életet élő párkapcsolatban levő ismerősöd.

Kereshetsz valamilyen tanfolyamot, pl. főzés, barkácsolás, bármi ami szerinted hasznos lehet számodra.

Vagy csinálhatsz pl. költségvetést magadnak, elkezdheted írni és összeadni napi szinten hogy mire költesz és mi az ami felesleges, onnantól látni fogod hogy mennyit tudsz félrerakni, hol tudnál spórolni és nézz ki valami drága holmit amire régóta vágysz, gyűjtögess és pár hónap múlva vedd meg.

2021. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha itthon érzed jól magad, gyere haza hosszabb időre, vagy költözz haza.
2021. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!