Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire jellemző a magányos...

Mennyire jellemző a magányos férfiakra hogy rosszul keresnek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen korreláció nincs a kereset és a magányosság között.
2021. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Hát nyilván azért magányosak, mert rosszul keresnek társaságot, vagy egyáltalán nem keresik az emberek közelségét. Így persze, hogy magányosak.
2021. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan amikor havi 700 nettót megkerestem és magányos voltam. Most nincs munka de nem vagyok az:D
2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az egyedülállóság és a férfi mivolt egyáltalán nincs ok-okozati viszonyban a keresettel.
2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Lehet közte összefüggés azért, hiszen akinek kevés a pénze nem tud annyira csajozni mint aki tele van. De persze nem feltétlenül van így csak ez is lehetséges.
2021. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül az jelenti hogy nem nem tud normálisan párt keresni mert talán rosszul keress,lehet hogy ilyen szocális hibájai vannak
2021. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ötős ezt cáfolnám: aki gazdag, az meg lehet éjjel-nappal dolgozik, így nincs se ideje, se energiája az emberi kapcsolatai fenntartására.


Nem függ össze a kereset és a magány.

2021. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Sok magányos kocka van, ők jól keresnek.
2021. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Két remek példával is tudok szolgálni, amivel megcáfolom a kérdező gondolatmentetét:


Van egy mérnök jóbarátom, aki nettó 750-et visz haza. Megvan mindene, most vett házat, van egy sportkocsija, márkás ruhái stb. Mégsem érdekli őt senki. Egyedül él, ha én nem hívnám őt el néhanapján valahova, az unalom és a magány megenné ott ahol van.

Kicsit fárasztó ember, és nagyon melankolikus, gondolom ezért viseli el nagyon kevés ember.


A másik kedves ismerősöm betanított munkát végez, nem valami tehetős ember, saját lakása sincs, albérletre nem telik, az anyjánál lakik. Mégis rengeteg barátja van, és minden héten más lánnyal randizik, egyszerűen bomlanak érte a csajok. Ha nem a csajhoz mennek fel, akkor kölcsönkéri egy nyaraló kulcsát egy barátjától és oda viszi :D

Rengeteg programra van, folyton hívja mindenki mindenhova. Buli, kirándulás, strand stb.


Hogy mi lehet a különbség? Talán a kisugárzás, az életkedv, az élethez való hozzáállás. De egyáltalán nem a kereset.

2021. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
9-es gondolom a szakmunkás haverod nem tett semmit a jövőjéért. Ideig óráig lehet így élni, de aztán amikor jönnek a problémák, elég gáz, hogy nincs anyagi biztonság.
2021. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!