Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsa érzés lefekvéskor a...

Furcsa érzés lefekvéskor a lábujjaknál. Nehéz elalvás. Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

pár napja lefekvéskor úgy érzem, mintha mind két lábamon a kisujjam össze lenne akadva a mellette lévővel (persze nincs így ), és oda kell nyúlnom, fogdosnom, hogy kiakasszam őket egymásból, de nincsenek is úgy csak olyan érzésem van.

Nem tudom mitől jött ez elő, de alig tudok elaludni, forgolódok, össze vissza teszem a lábam és mozgatom az ujjaim, a lábfejem, hátha jobb lesz, de végül csak akkor tudok elaludni ha már tényleg annyira álmos leszek, hogy egyszerűen csak elalszok.

Van valakinek hasonló problémája? Valami megoldás?


2015. máj. 4. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Izomgörcs. Szedj Magne-B6-ot.
2015. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló problémám volt... igazából nemtudok rá mit mondani. Én mindig próbáltam elterelni róla a figyelmem. Másra gondoltam. Próbáld meg elterelni róla a figyelmed. Elfog múlni. És már nem lesz annyira érdekes, mert lesz más ami leköti a figyelmed. Hidd el:)
2015. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!