Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha faluban lakom, az a baj....

Ha faluban lakom, az a baj. Ha városban, akkor az. Ha élhetőbb országban lakom, akkor meg nem elég jónak/élhetőnek látszik. Mi az oka, amiért nem találom meg az otthonom/boldogságom?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Vezetek hála naplót, tehát nem az van, hogy nem vagyok egy hálás ember. Örülök amim van, de mégis ürességet érzek. 19/l
2021. szept. 11. 21:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy erre a világra való, vagy esetleg erdősebb terület (vagy természethez közel). De a felsoroltak közül (nem az enyéim közül), mindegyiket megélted?
2021. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindegyiket megéltem. A természet nagyon tetszik. Itt Bécs körül szoktam keresgélni erdős területeket. Kanada és Japán a kedvenc országom, de oda nem lehet csak úgy letelepedni.:) Szóval, nem is reménykedem.
2021. szept. 11. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért megpróbálhatod 😁
2021. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# de cuki vagy:D Hát, túristaként megpróbálom a későbbiekben.
2021. szept. 11. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megyek 🤗😇 #4 vagyok
2021. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok szarul fogalmaztam, csak fáradt vagyok kijavítani! XD, nem tudná valaki kitörölni?
2021. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7# XDDD


Jelentem akkor a moderátoroknak, ha nem baj.

2021. szept. 11. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, lusta vagyok, és előre is köszi! :D
2021. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!