Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha vennék egy autót és azzal...

Ha vennék egy autót és azzal járnék jobban felfigyelnének rám a lányok?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte hogy régen amikor autóval ment szórakozóhelyre,a lányok érdeklődtek iránta,beszélgettek vele,volt amelyiket haza is vitte magához és ott is aludt nála a lány.Persze szex is volt.Egy héttel később busszal ment ugyanarra a szórakozóhelyre,a lányok nagy része ugyanaz volt mint az előző héten,de már nem akartak vele foglalkozni,nem akartak vele szóba állni,mert nem kocsival ment.Valóban ennyit számít az autó?A lányok feltételezik,hogy akinek autója van,pénze is van,ezért foglalkoznak velük,akinek nincs autója az meg biztos csóró,pénze sincs,ezért azzal nem akarnak foglalkozni?Le kell tenni a jogsit és venni kell egy autót, máskülönben nem lesz barátnő?

2021. szept. 11. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Egy fiú/férfi tegye le a jogsit és vegyen egy autót ha barátnőt akar
Nem kell hozzá autó hogy valakinek barátnője legyen
Autó nélkül is lehet barátnőt találni,de úgy sokkal nehezebb
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ehhez egy vicces storym :D az első kocsimat pont ezekért a célokért vettem meg.

Erre rá aznap hogy megvettem haza felé menet össze is törtem a p..ba az egészet.

Ezután (mivel kis városban élek) ezen röhögtem leginkább a csajok,aztán vettem másikat és szépen lassan leszartam az egészet.


Egyébként a nők nem olyanok (legtöbb mint mi) hogy tudják mi az az RS6 meg egy C63 AMG közt a külömbség,szóval nem kell kocsi hogy legyen csajod...nekem akkor is volt amikor összetörtem,sőt utána szakított velem miután megcsináltattam a kocsit (persze nem ezért). 28f

2021. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg az is a baj hogy én nem lennék jó sofőr,nincs érzékem a vezetéshez.Mégis erőltetnem kéne a jogsit és az autót?Hogy ne kelljen Tinderen írogatni a csajokra?
2021. szept. 11. 22:43
 3/12 A kérdező kommentje:
De biztos hogy könnyebb becsajozni kocsival.A lánynak is jó,ha letelik a munkaideje és nem kell vonatra,buszra várnia,érte megy a csávó és hazáig viszi házhoz.Nem kell még fáradtan kilométereket gyalogolnia a lánynak.
2021. szept. 11. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha dugas kell neked, akkor jol johet az auto. Ha ertelmes baratnot szeretnel, akkor teljesen mindegy.
2021. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Melyik lánynak ne tetszene,hogy az udvarlója kocsival megy érte a munkahelyére és kirakja otthon a kapu előtt?
2021. szept. 11. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5, az biztos, hogy jobban örül, de ez nem főindok.
2021. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted minden kapcsolatban lévő nőt a partnere hozza viszi a munkahelyére?

Szerintem abszolút téves ez az elgondolás. Megvan a saját életem van munkám meg autóm is. De nem megyek a barátnőmért a munkahelyére autoval mert megoldja magának, ahogy minden más ember teszi. Időm meg energiám se lenne furikázni valakit minden nap.

Az autó azért hasznos igazából mert könnyebb a bevásárlás könnyen el lehet menni nyaralni, túrázni vagy bárhová.

Nem ezen fog múlni.

Nekem sem lett hirtelen barátnőm az autó vétel után. Ettől azért több kell.

2021. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az autó nem ér semmit, a jó autó meg keveset.


Pl.: Tinderen találkoztam kb 30 lánnyal és senkinek sem mondtam két lány kivételével, hogy vezetek és azt sem, hogy milyen autót, mert nem jött fel a beszélgetésben. Akiknek elmondtam is, csak azért mert feljött a téma.


Szerintem semmit nem számít az autó a csajozásban.

2021. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Minimális jelentősége van. Hacsak nem aranyásókra hajtasz, nem hinném, hogy nagyon érdekelné a lányokat a kocsid.
2021. szept. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Se autóm, se jogsim és mégis van barátnőm.
2021. szept. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!