Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni a magány ellen?

Mit tudnék tenni a magány ellen?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban lakom, ahova másfél éve költöztem a férjemmel, úgy hogy nem ismertünk itt senkit. Van egy 1 éves gyermekünk.

Sajnos nagyon magányosan érzem magam, a párom dolgozik, van hogy napokig haza se jár, inkább a szüleinél alszik, mert az közelebb van a munkahelyéhez. Pár hónapja szeretőt is tart, így engem eléggé elhanyagol minden téren. Pedig társas lény vagyok, és most teljesen egyedül érzem magam. A szüleim és a barátaim is messzebb élnek, így nem túl sűrűn tudok velük sem találkozni. 0-24-be a babával vagyok, nem tudok kikapcsolódni egy óra hosszára sem, mert nincs kire bízzam addig. A férjem teljesen magamra hagy mindenben, nem foglalkozik vele, hogy nekem milyen.

Akik esetleg voltak hasonló helyzetben, hogy teljesen egyedül érezték magukat mit tudnának tanácsolni, mit tegyek?


2021. szept. 12. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Válj el és költöz vissza az anyádhoz. A férj fizesse a tartás díjat, te pedig beszélges anyukaddal.

Nem a magány ellen kell tenned, hanem a szar életed ellen. (természetesen a gyerekre nem gondolok itt.)

2021. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Legalább megyét írhatnál ha barátokat keresel.
2021. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van egy icipici önbecsülésed akkor elválsz és visszaköltözöl anyádékhoz a gyerekeddel együtt az a a majom meg had fizesse a agyerek tartást.
2021. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy így alakult az életed .Én is hasonló cipőben járok csak én saját hibámból , meg nem is vagyok kötve gyerek által inkább saját gondolataim által. Az egyesnek igaza van csak egy életed van ne szenvedj egy esélytelen kapcsolatban.
2021. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok de szerintem ez az ember egy féreg, hagyd ott a p.. ba gondolkodás nélkül, és amit az első írt azzal teljesen egyet értek.


28f

2021. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Mindig ilyen férfinak szültök
2021. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vissza költöznék, ha tehetném, de nem lenne helyünk ott. Már régóta elköltöztem onnan, és a szobámat már az öcsém kapta meg.

Tényleg egy féreg, nem is akarok vele együtt maradni, de amúgy is le akar lépni a szeretőjével, úgy olvastam a üzeneteikben, ezért inkább azt megvárom, amíg ő megy el. De valahogy addig is ki kell bírnom vele. Igaz ha elmegy akkor még inkább egyedül leszek, de legalább nem kell majd elviselnem.

2021. szept. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!