Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Benne vagyok már a korban rendesen.Egyedül tengetem a mindennapjaimat.Fiatalként nem különösebben foglalkoztam a párválasztással,mármint nem válogattam,nem szabtam különösebb feltételeket.Mindig is törekedtem a tartós kapcsolatokra,de sose vetettem meg alkalomadtán a kalandokat,lazább dolgokat.Ahogy idősebb lettem kifejezett célom volt hogy megállapodjak,családot alapítsak.Ekkor már teljesen háttérbe szorult,hogy kalandra,vagy lazább dolgokra találjak valakit.Volt egy több éves időszakom,mikor elő is készítettem ennek a terepet.Mondhatni ilyen irányba alakítottam az életem.Alapokat teremtettem.És ekkor már olyan szemmel néztem a nőket,egy ismerkedést is,hogy eltudnám képzelni az illetővel a jövőmet,közös életet,illetve családalapítást.Nagyon lelkes voltam,és nagyon akartam a dolgot,de csalódások sora ért azzal hogy nem akadt az utamba olyan nő,akivel kölcsönösen minden stimmelt volna.És csalódás volt ha nekem nem volt szimpi,csalódás volt ha neki nem voltam az.

Pár hónapja volt egy ígéretesnek tűnő ismerkedésem,többször is randiztunk a nővel,de végül hatalmas csalódás lett a vége.És azóta csak vagyok,kiegészítő tevékenységre helyezem a hangsúlyt.Még többet edzek,még többet futok,csak hogy motiváljon valami,és eltereljem a figyelmem.Próbálok új tevékenységeket a nyakamba venni,pedig nem nagyon fér bele az időmbe,csak hogy kerüljem az ismerkedés témát.És sokszor van bennem hogy kéne ismerkednem,mert az idő csak előre halad...és ha szeretném megvalósítani a vágyaimat akkor muszáj lenne ilyen irányt vennem,de kiegészítő tevékenységekkel kötöm le magam tudatosan.Mellette a szexuális vágyam is változott...most már a szexet sem tudom akárkivel elképzelni,csak olyan indít be ilyen téren,akivel úgy érzem kölcsönösen minden stimmel.

Mintha valami gát épült volna bennem,és félek az újabb csalódásoktól.

Hogy találhatnék vissza a céltudatos önmagamhoz,hogy újra a jó útra léphessek,és sikeresen megvalósíthassam a vágyaimat?



2021. okt. 2. 21:09
 1/2 Manócska1 ***** válasza:
27%
húgom hasonlóképp van. megkérdezhetem merre laksz és hány éves vagy?
2021. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Mit jelent az, hogy benne vagy a korban rendesen?


40 éves elmúltál például? Vagy legalább megközelíted a 4.-dik X-et?


Földrajzilag hol tartózkodsz ebben az országban?


Ui: azért nem tudom, hogyan találhatnál vissza a céltudatos önmagadhoz, mert nem vagyok férfi. De gondolom a közös barátság hiányozhat elsősorban más férfi társaiddal.


Üdv:

negyvenes hölgy

2021. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!