Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb magányos embert...

A legtöbb magányos embert igazából a hormonok hajtják?

Figyelt kérdés

Tehát hiszik hogy kell egy pár/társ de valójában nem akarnak, csak testi késztetés van bennük.

Észrevettem hogy 30 év alatti férfi/fiu a többségük, utána már megszünik az igény



2021. okt. 4. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Ha megnézed ezért herélnek az állatoknál is.A kanok megszabadulnak a tökeiktől, és élhetnek tovább nyugalomban, meg a nőstények is.Sok igazi vérfeminista ezért akarja a herélés valamilyen formáját bevezetni.

Egy állatorvos.

2021. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Minden embert hajtanak, befolyásolnak a hormonok. Nőket is, férfiakat is.

De a magányhoz nem sok köze van. Van, aki nem akar, van, aki nem mer elköteleződni. Van, aki mindig elégedetlen, mindig mást akar.

És nyilván van egy rész, akinek gondot okoz az ismerkedés.

2021. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak a hormonok, hanem vágyik egy igazi társra,amelyet nem talált meg.
2021. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A társadalmi kényszer is. Ismertem negyven felé járó nőt, aki nagyon stresszelt, hogy szingli, főleg azért, mert azt képzelte(?), az emberek összesúgnak a háta mögött, és kinevetik, hogy "nincs pasija ennyi idősen".
2021. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kései Sirató ***** válasza:
78%
Nem a szex az egyetlen motiváció a párkapcsolatra, hanem csak egy sok közül.
2021. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

általában egy idő után már a remény veszik el, ennyi az egész. elég sokat telekocsizok, és múltkor pont erről beszéltünk egy utasommal, hogy ő is azt tapasztalja, hogy 30 felett egyszerűen bezárkóznak a férfiak és beletörődnek, hogy nem fognak olyat találni, amilyenre szükségük van.


én például nem mondanám magamat olyannak, aki mindig a szexuális oldaláról közelítette volna meg az ismerkedést...sokkal fontosabb a lelkitárs megtalálása az adott személyben, akivel nagyjából egy hullámhosszon vagyunk, de ha ez nincs is így, kompromisszumkészek vagyunk elfogadni egymás különbségeit...na ez manapság már gyakorlatilag nagyon ritka, és én is afelé haladok, hogy a f_szom próbálkozzon meg könyörögjön. bele lehet ebbe unni.

2021. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas nőként én is úgy gondolkozom, ahogy a hatos.
2021. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden esetben.
2021. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még rosszabb,amikor valaki társas magányban él, inkább éljen egyedül, mint egy üres élettelen emberrel.
2021. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a hormonok hajtanak, legalábbis nem elsősorban. 18 éves fiú vagyok, és habár a nemi együttlétet is kívánom, kizárólag olyan lánnyal szeretném, akivel szeretjük egymást és megvan a bizalom. Vigyázni szeretnék rá, és elsősorban hiányzik egy társ, egy barátnő (párkapcsolati értelemben), akivel kiállhatunk egymás melett, akivel szeretjük egymást, összebújunk, gondoskodhatok róla, jókat filozofálhatunk, mert szeretek azt is. Korántsem csak a hormonok hajtanak...oké, a kortársaim nagyját valóban csak azok. De vannak kivételek.😂

Számomra maga az a meghittség, az önzetlen szeretet fontosabb...egy lelkitárs.

2021. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!