Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan lányt,...

Hol találhatnék olyan lányt, aki így is tudna szeretni?

Figyelt kérdés

Sajnos alkatomból kifolyólag fizikailag gyenge vagyok, az átlagnál alacsonyabb testmagasságú. Csak nagyon sok küzdelem árán lehetnék egy icipicit erősebb, és ezt könnyedén elképzelhető, hogy a ketyegőm sem bírná, azaz akár bele is halhatnék abba, ha eszeveszettül elkezdenék sportolni.

A hétköznapi teendők során ez nem okoz problémát, akár 40kg-ot is fel bírok emelni, hosszútávot futni meg nem nagyon kell már a mai világban.

Egy verekedés során azonban megvédeni nem tudom sem saját magam, sem az esetleges barátnőm. Szinte mindenki erősebb nálam fizikailag. A helyzetet tetézi, hogy lényegében apa nélkül nőttem fel, az önvédelmi- és küzdősport oktatás teljesen kimaradt az életemből. Így szinte biztos, hogy alulmaradnék bármilyen fizikai konfliktusban.

Emellett pedig még lelkileg is kifejezetten gyengének mondanám magam, gyerekkoromban mindenki csak bántott, az évek múlásával pedig a beszólogatás és rendszeres megverés szépen átváltott ignorálássá. Hiába közeledek az emberek felé, szinte mindenkitől csak viszolygást, elutasítást kapok.

Volt egy boldog időszak az életemben, amikor azt hittem, végre megtaláltam a helyem, annak azonban már rég vége. Azóta csak gyötrődöm, ha egy nő szóba is áll velem, miután kiderül, hogy én ilyen "nem teljes értékű férfi" vagyok, vagy akár csak meglát, szépen le is építi az ismerkedést valami "nem veled van a baj" dumával.

Lényegében csak azért nem végeztem még magammal, mert amúgy meg okosnak tartom magam, sok olyan dolgot elértem, amit más nem, és ezért sajnálnám megölni ezt az elmét. De úgy érzem, hogy így nem sok értelme van az életemnek, hogy csak magamra számíthatok.

Kérlek ne mondjátok, hogy forduljak pszichológushoz, voltam már jópárnál, nem tudtak segíteni. Nem mindenkin lehet - ez volt a konklúzió.


2021. okt. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Már ne haragudj, de addig amíg így állsz hozzá, addig sehol nem találsz olyan lányt! Ne legyél már ilyen töketlen!
2021. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Hany eves vagy? Milyenek a testi adottsagaid, szamokban kifejezve? Mert most csak annyit tudunk, hogy alacsonyabb testalkatu vagy es gyenge. Ez igy eddig eleg keves, itt nem lat senki, anonim modon leirhatod.
2021. okt. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

miért nem fókuszálsz az erősségeidre, hogy te miben vagy más, mint mondjuk az erősebb és a magasabb társaidnál.

Mondjuk ott van a kéz és láb nélküli ember tele van vele a youtube, gyönyörű felesége 3 gyereke van, hm? ő mit szóljon? Sikeres élete van gyönyörű családja, hol vagy te hozzá?

Nézzenek oda..

GYúrj az erősségeidre, minden nőnek vannak gyengeségei, de nem ezzel kell kezdeni mindjárt...persze, hogy lelépnek..

te mit szólnál, ha az ismerkedéskor mindjárt lehúznák a nők magukat se főzni, se ezt se azt nem tudok, persze, hogy rohannak, miért vagy a magad ellenésége?

Nem azt sugallom, hogy hazudni kell, de ha megfelelő a személyiséged/megnyerő vagy, van benned plusz, akkor miért a külsőségekre gyúrsz? persze tudjuk az is fontos, de valahogy rossz az arány..és a hozzá állásod..

2021. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bárhol belebotolhatsz, pl egy bevásárlóközpontban is akár.

tehát ne aggódj. lehet pontosan akkor amíg/amikor nem számítasz rá. egyszercsak megjelenik, és lehet pl elvarázsol téged a személyiségével, kisugárzásával

járjál nyitott szemmel, és nagyon cukin szólítsd le. bókolj neki, hogy pl szép a haja. ha megoldható mert mondjuk van neked keresetet, akkor hívhatod meg kávézni, sütizni.

moziban nem annyira tudtok feltétlenül ismerkedni, tehát az majd később jöjjön inkább.

vagy csak esetleg kérdezd meg, lenne -e kedve elmenni sétálni veled valamikor a parkbna, vagy csakúgy mászkálni a városban, de szal vigyázz,hogy ne tünjél nyomulósnak.

lehet amúgyis van barátja,de mi van,ha nincs, érdemes lehet próbálkozni.

amúgy ha nem jössz be neki, lehet,hogy udvariasan azzal próbál majd lekoptatni, hogy foglalt, tehát mindenesetre, aki azt mondja magáról, hogy foglalt, az iylet hagyd.

de és tehát ne aggódj, neked is juthat valaki szerintem simán.

tehát ne aggódj,ne görcsölj rá, lehet, hogy pont emiatt a görcsölés miatt nem fog rád felfigyelni valaki, mert hazavágja a kisugárzásod, tehát nem lesz jó, és így pl nem leszel ettől ezáltal szemetgyönyörködtető látvány, mert látják, hogy stresszelsz, aggódsz, búvalbélelt vagy.

2021. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm. 170 centi körül volt és 39-40kg!!!. De mégse nagyon kekeckedtek vele és barátnője is mindig volt. Ha valaki beszólt neki az órán előkapott egy kést és ott rángatta előtte. Egyszer mikor vele voltam még 4 cigányt is elijesztett akik belénk akartak kötni.


Szóval a nőknek kisugárzás lesz. Ameddig ez gyenge, nem kellesz nekik. De ha erős a kisugárzásod, fognak szeretni, mindegy, hogy nézel ki.


Munkahelyen is valaki beszól, vissza szólsz valami öblöset, köpni nyelni nem fog tudni akkor sem ha nagyobb, mert nyilván nem bánthat.

2021. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!